Wpis z mikrobloga

Całe życie słyszałam, że mężczyźni wolą blondynki. Lata farbowania włosów uświadomiły mnie, że oni tak naprawdę preferują kobiety stabilne emocjonalnie.
  • 110
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ELIWHC: albinizm lokalny XD nawet śmiechłam, zawsze mi się to określenie kojarzyło z jakimś wzmożony występowaniem bielactwa na określonym terenie
Każdy albinos ma bielactwo, nie każdy człowiek z bielactwem jest albinosem.
Stosując określenie które podałaś, albinosem nie jest osoba z albinizmem wrodzonym lokalnym. Albinosem jest osoba z albinizmem wrodzonym pełnym (właściwym, uogólnionym).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ELIWHC: edytowalam poprzedni komentarz, bo zdalam sobie sprawe że możesz inaczej zrozumiec moje rozbawienie albinizmem lokalnym.

Nie, nie czepiam się na siłę, napisałaś że tylko albinos może mieć biale włosy, a to po prostu nieprawda.
Nie czuję się w obowiązku edukować w tej kwestii całego świata, zwyczajnie mnie rozbawiło twoje stwierdzenie.
  • Odpowiedz
Całe życie słyszałam, że mężczyźni wolą blondynki. Lata farbowania włosów uświadomiły mnie, że oni tak naprawdę preferują kobiety stabilne emocjonalnie.


@StopMakingSense: otóż nie w większości przypadków preferujemy kobiety "nowe"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ELIWHC: wiem, wiem, zdaje sobie sprawę że ktoś kto nie ma z tym na co dzień do czynienie może nie dostrzegać różnicy. Dla mnie jest to oczywiste, dla kogoś być nie musi. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StopMakingSense:

Lata farbowania włosów uświadomiły mnie, że oni tak naprawdę preferują kobiety stabilne emocjonalnie.

Bzdura. Tylko borderki.

Który normalny facet wybierze stabilny związek z przyszłością ponad nieprzewidywalny emocjonalny rollercoaster?
  • Odpowiedz
@StopMakingSense: Tak zauważyłem że dziewczyny z blond włosami i jasną cerą.Są bardziej stabilne emocjonalnie uległe itp.taki po prostu ideał dla anonka ciche,spokojne i przytulanśna. Więc po co sie męczyć z dziewczyną ,która tobą rozporządza jak można poszukać szarej myszki (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@StopMakingSense: jak słyszę od kobiety, że pewnie wolę blondynki bo jest brunetką lub na odwrót to coś we mnie umiera. Zwykłe kompleksy i brak poczucia własnej wartości. Tak jakbym chciał układać sobie życie z kolorem włosów i miałoby to jakiekolwiek znaczenie.


@TwujKasztan: po prostu zagadują z dupy do takiego pieknego adonisa...
  • Odpowiedz