Wpis z mikrobloga

  • 48
Najbardziej #!$%@?ąca rzecz na świecie. Wbijasz na jakaś imprezę, stoi gitara. Paru z Twoich znajomych wie że grasz. Idzie trochę alkoholu, więc jakiś Sebek z twojej ekipy mówi, żebyś coś zagrał. Oczywiście, Karynką się świecą już oczy, bo myślą że im zagrasz jakiegoś Eda Sheerana albo Beyonce XDD Cały pokój już skanduje Twoje imię, chcąc żebyś coś zagrał.
Patrzysz na tą gitarę, stoi taki typowy Cort czy Squier dla Janusza metalu fana
  • Odpowiedz
@hiro95 wiem że w 2019 odpisuję na pastę, ale zawsze mnie ona śmieszy bo wyobrażam sobie takiego kuca, który to jest wielkim freethinkerem, oburzony i zniesmaczony że jak to ludzie na domowce mogą nie paść na kolana że on słucha i gra METAL, powtarzam M E T A L XDD czyli to taka pasta o typowym stuleju z wypoku
  • Odpowiedz
po prostu dzemu sluchali ludzie ktorych nie trawilem


@Krawedziowy96PL Aż taki #!$%@? byłeś, że nie tolerowała Cię nawet najbardziej pokojowa z rockowych subkultur? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam psychologa zamiast szukanie zemsty po latach na mirkoblogu xdd
  • Odpowiedz
@przekojot: #!$%@?? Subkultura? Umiesz czytac ze zrozumieniem wykopowy frustracie, ktory wstaje do kompa tylko po to zeby wysrac takie emocjonalne gowno? Mnie nie denerwuje ta subkultura, tylko indywidualne osoby ktore tego sluchaly. Kiedy slysze dzem to mam przed oczami tych ludzi i tyle. Kolejna sprawa to wlasnie to, ze ludzie puszczaja to po setki razy telepiac sie do tego, przez co jest zbyt duzy przesyt. #!$%@? ja slucham gorszych rzeczy i
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL: Wrzucasz kradziony gownomem bezsensownie szkalujacy jedna z najlepszych blues-rockowych kapel w historii pl i to ja jestem frustratem? Hehe dzem to gunwo hehe brainlet.jpg Twoje stulejarstwo i kucostwo czuc na kilometr.
Ale pewnie sie myle i w prawdziwym zyciu zajebisty z Ciebie wygryw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przekojot: nie wiem jak definiujesz wygrywa, bo zauwazylem ze kazdy ma tutaj inna definicje wygrywa, stuleja, normika itp. wiec ciezko mi odpowiedziec. Na przyklad ty masz totalnie odrealniona chyba definicje stulejarstwa, skoro niechec do dzemu kojarzysz z tym, gratulacje. xd
Po czym wnioskujesz, ze dzem byl jednym z najlepszych rock kapel? Po ilosci fanow? No to Justin Bieber tez jest wyznacznikiem tej jakosci w takim razie. Wrzucam wg ciebie gowno mem,
  • Odpowiedz
Wszyscy lubia Dzem, tylko stuleje z nocnej nienawidza wszystkiego, co kojarzy im sie ze zdrowym kopulujacym normictwem.


@przekojot: Jeżeli Dżem ma cokolwiek wspólnego z kopulacją to chyba tylko dwóch zachlanych świn w błocie na woodstocku
  • Odpowiedz
  • 1
@Krawedziowy96PL Normiki nie lubią Dżemu bo jest bardzo dobry i popularny. A nie można lubić czegoś co jest popularne i dobre bo trzeba być innym. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL: nie wiem jak mozna byc takim idiota, ze ocenia sie dorobek calego zespolu przez to, ze zespol nagral pare hitow, ktore ludzie do dzis lubia grac na gitarze przy ognisku. Dzem to jeden z najwazniejszych polskich zespolow a riedel jednym z lepszych wokalistow, a jak ktos nie wierzy, to moze go przekona czeslaw niemen, ktory stwierdzil ze Riedel jest Krolem bluesa, no ale co tam jakis niemen, wykopki lepiej wiedzo,co
  • Odpowiedz