Wpis z mikrobloga

@Deku: co to tam za errory? Niemniej jednak coś tam #!$%@?, więc wipe dalvik, cache, system i innego ROMa można by wgrać.

  • Odpowiedz
@Deku: jakieś konkretne powody za tym idą poza tym, że Rosjanie lubią się izolować (nieznajomość angielskiego?), stanowią większość jeśli chodzi o telefony z Chin i robią dużo forków ROMów?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atexor: np umia nie możliwe dla xda
Odblokować bootloader w telefonie nie mogącym odblokować bl + skompilować dla nie go ROM
  • Odpowiedz
@Deku: jakby mi odblokowali bootloader na tablecie Huawei mediapad t3 10 to mieliby mój podziw. Huawei zablokował możliwość odblokowywania bl, a z braku czasu nie zdążyłem się na to załapać. A tablet od nowości ma przymuły.
A w listopadzie dostał update ROMu - aktualizacja zabezpieczeń......... z czerwca.
  • Odpowiedz
@Deku: ja pier... niech ta firma zbankrutuje z czego im szczerze życzę. 5 usd może jeszcze, 15 usd to dla mnie przesada, a a 55 usd to chyba nikt tego nie robi przy zdrowym umyśle. Ukrywają coś, że tak zniechęcają do grzebania w środku? Może faktycznie coś jest na rzeczy w tym zatrzymaniu "szpiega" z Chin.

Zastanawia mnie też to, że Xiaomi w ostatnim czasie utrudnia odblokowanie bootloadera - na moim
  • Odpowiedz