Wpis z mikrobloga

No i oficjalnie początek lutego zaczynam oficjalną sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest żywica, jest drewno, są mechanizmy, jest też trochę trytu. Są plany, niepewność, księgowa na wylocie i masa rzeczy których się nie spodziewałem a przez które prowadzę aktualnie jedną z największych improwizacji w moim życiu.

Z jednej strony jak zawsze boję się, że typowo po swojemu się nie wyrobię, z drugiej strony - w końcu trzeba ruszyć, tym bardziej że czułem się jak Biaukov pytany o tagi - GDZIE STRONA? GDZIE STRONA JA SIĘ PYTAM. A ja odpowiedzi nie miałem choć obiecałem.

Ale to chyba lepiej, teraz wszystko ma bardziej ręce i nogi a ja myślę że jestem gotowy. Mirko pomogło. Ba! Pomogło paru Mirków, w tym @KendziorSC który robił zdjęcia czego efekty niejednokrotnie będziecie pewnie widzieć tutaj pod #rozkminkrzaka
Nie wiem czemu nie ma @lis6502 - to był najbardziej pomysłowy Mirek jakiego tutaj poznałem, pełen wiedzy i entuzjazmu - chłopie jak tu jesteś to weź się odezwij!

Znowu będę szykować rozdajo, ale to już na przyszły tydzień.
Tak czy tak przypominam się że istnieję. Między innymi dzięki Wam Mirasy, bo to tutaj sprzedałem swoją pierwszą rzecz i to tutaj przekonałem się, że można.

INSTAGRAM
FB
PAJACYK - bo kolega przypomniał mi dzisiaj o jego istnieniu, nigdy nie zaszkodzi też kliknąć :)

Obserwujcie/czarnolistujcie #rozkminkrzaka
dodaję #tworczoscwlasna #rekodzielo #chwalesie

wołam mirków:


Miłego wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - No i oficjalnie początek lutego zaczynam oficjalną sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest ...

źródło: comment_mIPyL5Gok4cZkfQNGWkB4Hoff8Xxe0CF.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Waspin: to ustalmy, że będę wołać plusujących zdjęcie trytowca - będzie najłatwiej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kurde jaram sieeee : D

Czeka ponad 50 gotowych świecących mechanizmów, grubo ponad 100 świecących wyrobów z żywicy, do tego jeszcze masa rzeczy z przeszłości, masa rzeczy z przyszłości (bo właśnie twardnieją : D) i cholera wie co.

Nie wiem jak ja to na stronę zdąże powrzucać (
  • Odpowiedz
@goromadska: Ja o wielu rzeczach i ludziach pozapominałem - z góry przepraszam, ale dużo się działo a ja zwyczajnie nie wszystko ogarnąłem :(

Jeśli komuś nie odpisałem, zapomniałem czegoś - zwyczajnie po ludzku przepraszam. Piszcie do mnie tutaj na PW i przypominajcie się. No i nie bierzcie tego do siebie, ja jestem jednak strasznie chaotycznym człowiekiem :P
  • Odpowiedz
@dese: na początku lutego rusza moja strona (jak coś, adres jest w moim profilu) - zrezygnowałem ze sprzedawania poprzez FB i allegro, chciałem pominąć wszystkich pośredników.
  • Odpowiedz
@bkwas: Szacun! Od prostych form (do tej pory mam przy kluczach jeden z Twoich breloczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) do takich kształtów - czekam na start sklepu :D
  • Odpowiedz
@Adrian77: O takie rzeczy ciężko, bo są zwyczajnie drogie - ja planuję robić tego trochę, ale prawdopodobnie wszystko będzie na aukcję - bo chętnych dużo, z ceną nigdy nie wiadomo, zaś na tryt trochę trzeba czekać.

Ale jeśli mi się uda będę też rozpisywać projekt na pendrive'a z trytem. I jeszcze inne rzeczy trytowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problemem jest brexit, bo sprowadzam tryt z UK,
  • Odpowiedz
@Adrian77: Trzymają się nadal? :>

A to co widzisz po lewej stronie to 5x tryt w różnych formach. Testuję co od kogo mogę kupić i w jaki sposób wykorzystać. Od dawna już chciałem się pobawić trytem, w końcu mam okazję :D
  • Odpowiedz