Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peyote1232: teraz nie mogę ryzykować bo praca terminowa, ale jak się uporam to ogień;) Chłodzenie SPC Grandis 2 więc jest margines. Teraz bez kręcenia mam 52 stopnie w stresie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peyote1232: jak na razie 4.0 z napięciem 1.3v w ryzen master. Temp w occt 57. Na 4.1 1.35v mi się wysypał w linpacku. Trzeba będzie dopuścić e biosie ba offsecie. Na tym oc i tak jest rakieta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peyote1232: nom 57 stopni pod testem obciążeniiwwym to chłód, a 4.0 na wszystkich rdzeniach już czuć. Daj znać co się udało. Będę wdzięczny za pomoc w ogarnięciu offsetu ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyhy: niskie( ͡ ͜ʖ ͡) gskill aegis nawet radiatorów nie mają, ale jakby miały to można dać wyżej wantylator, albo od biedy ja tył - 140 mm w środku robi robotę
  • Odpowiedz
@peyote1232: w ryzen master można tylko manual i on zrzuca zegary i napiecie, wolę ustawić sobie oc kiedy potrzebuję a do zwykłego przeglądania netu zostawić stock. W biosie mogę dać offset, ale działa to dziwnie bo nie bierze nominalnego napięcia plus lub minus offsert tylko z czapy i nie wiesz tak na prawdę od czego dodajesz albo odejmujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz