Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Kurde nie sądziłem że dzięki telefonowi zaoszczędzę tyle czasu nie oglądac nigdy ekranu ładowania.
Oczywiście wszystkie animacje wyłączone przez ADB (skała 0.25) przez co po zminimalizowaniu apki mogę od razu odpalić druga nie czekając aż efekt się skończy :-) Wkurzają mnie te milisekundy bezsensownego oczekiwania. W skali roku uzbiera się minuta.
8GB ram, 128GB pamięci, amoled i bardzo fajny aparat i to wszystko za 1500zl (kupiony na Gearbest na cebuli 11.11). Myślę że to szczytowy model OnePlus. 6T jest niby lepszy ale nie ma czujnika palca a ten w ekranie jest podatny na warunki atmosferyczne. Zawsze mamy odblokowanie twarzą które działa natychmiastowo ale nie jest aż tak bezpieczne.
To tego smukły i super leży w dłoni. Mega lubię go trzymać bez etui. W porównaniu taki #apple #iphone XR wygląda jak cegła i ma ekran 720p chyba :D kosztuje 3x tyle.
Aha i jeszcze #!$%@? się ładuje 0-100% w mniej niż godzinę a od 0-50 w 20 minut xD.
Po lekkiej optymalizacji systemu i reguł zarządzania apkami w tle telefon chodzi jak rakieta i trzyma długo. Aż czasem mi żal że wykorzystuje ten potencjał tylko do Instagrama, YT i fejsa oraz wykopu ;)

Plusik dla #oneplus. #!$%@? perfekcyjnie. @Pirzu miał rację. Zrobili telefon idealny. Ciężko będzie się go pozbyć. Ostatnio tak polubiłem Samsunga Galaxy S2 xD
#oneplus6 #android
borrow - Kurde nie sądziłem że dzięki telefonowi zaoszczędzę tyle czasu nie oglądac n...

źródło: comment_uv8jqKixmeBHdLtDGjWjLmsamIkXHwXM.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Aha i jeszcze gęsty. Absolutne mistrzostwo które oszczędza kawał ekranu przez brak paska sterownia.
Wkurzają mnie te milisekundy bezsensownego oczekiwania


@borrow: i takiego człowieka warto posłuchać jak mówi że telefon jest szybki. A nie te bambaryły co z lagwizem(kiedyś) czy jakimiś średniawkami mówią jaki to ma szybki telefon. Kusi mnie ten Oneplus niesamowicie
@borrow: też jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. Gesty, szybkie ładowanie i prędkość działania zajebista. Nawet bateria bardzo dobrze trzyma, a w 6T jeszcze lepiej. Z rzeczy które bym poprawil to siła wibracji i aplikacja od aparatu (nie podoba mi zmiana na mniejszy kąt widzenia przy nagrywaniu w 30fps) Ostatnio wolę używać telefon niż laptopa do przeglądania neta.
Ja niczego nie optymalizowałem w telefonie, raz skróciłem prędkość animacji i się dziwnie