Wpis z mikrobloga

Wiecie co Wam powiem dziewczyny? Różne preparaty w buzie wklepywałam, począwszy od uderzeniowych, azjatyckich dawek witaminy C, aż na Advanced Night Repair od Estee Lauder kończąc i powiem Wam jedno. Dotychczas nic tak zauważalnie mi na twarz pozytywnie nie oddziaływało jak to serum z kwasami od Bielendy. Serio, jak to zaaplikuję wieczorem (przy regularnym stosowaniu rzecz jasna) to rano moja skóra naprawdę wygląda pięknie. A to normalnie 30 zł kosztuje + często jest na promocjach. Teraz się jeszcze na te czerwone kwasy od the Ordinary czaję, miał ktoś styczność? #mirabelkipolecajo #kosmetyki #pokazkosmetyczke #pielegnacja
M.....n - Wiecie co Wam powiem dziewczyny? Różne preparaty w buzie wklepywałam, począ...

źródło: comment_Us2vLnXnh7qpgZsHYSEY1it68NZyXM5j.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Millhaven: dawno nie widziałam tego serum na półkach, za to wszędzie jest zielona herbata. Też używam tego serum, ale u mnie spektakularnych efektów nie ma.
  • Odpowiedz
@Millhaven:

BIELENDA Kosmetyki Naturalne [Natural Cosmetics] was estabilished in 1990. Company produces best-quality natural body and face cosmetics for the past 25 years. Being a modern company, Bielenda believes that the most allencompassing, yet the safest and skin-friendly beauty care can be only delivered by cosmetics containing the best quality active ingredients. Bielenda portfolio now includes over 400 top-notch products for individual clients and professionals – beauty salons, Wellness & SPA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Millhaven: moja mama kocha, ile razy bym sobie nie kupiła kolejnego to mi zabiera xD
kupowałam jej kremy różne, oleje, #!$%@? muje inne podsuwałam ale nie daj mi to coś zielone co nie wiem jak się nazywa xD
  • Odpowiedz