Wpis z mikrobloga

Siema mirki znowu pytanie mam do was. Chce zamówić Noopept ale słyszałem że same podróbki w PL i jedyny orginalny to z Rosji(odpada bo nie mogę znaleźć żadnego legitnego źródła) albo z Chin(też znaleźć nie mogę)
Podobno w Chinach jest 99% produkowanych no i cena produkcji jest tak mała że nie opłaca im sie sypać mąki czy czegoś, więc zastanawiam się czy zamówić z aukcji z aukcji na ebayu (chyba jakiejś szwedzkiej) z tym że tam kosztuje 25£ za 1g ale też są aukcje tego samego sprzedającego 5g za 30£ więc wydaje mi sie malo legitne. Z drugiej strony to jest też strona nootropiki.pl ale też mam podejrzania no i w sumie to nie usmiecha mi sie wydać 130 zł za noopept który starczy na 25 dni ledwo i może okazać sie podrobą.
Tak więc pytam sie was z czego zastanawialiście i czy czuliście że to oryginał(smak, efekty, cena itp)
#nootropy #noopept #dopingmozgu
  • 15
@Buazei: nie wiem jak to wygląda teraz, parę lat temu brałem od jakichś krzakowych sklepów i każdy miał taki sam pod względem efektów jak i smaku noopept. Miałem też powdercity dla porównania. Z shi brałem inne rzeczy i były legitne.
@Buazei: noopept jest obrzydliwy w smaku jak czysta witamina c, chyba nawet gorzej. Jak kupisz to na pewno rozpoznasz czy to legitny noopept, smak nie do podrobienia. Jeżeli chodzi o swissherbal to według mnie to jedyna strona z nootropami w których skład jest w 100% pewny.
@Buazei: Raz mnie coś podkusiło żeby otworzyć kapsułkę noopeptu ze swissherbal i spróbować, żałuję do dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°) tego smaku się nie zapomina
@Buazei: jak uczyłem się do egzaminów w sesji to zajebiste combo dawało mi: noopeptil + kawa + MB Active z rossmanna, czasem zamiast MB Active brałem LTP-Focus ze swissherbal. Miałem wrażenie, że nauka idzie mi zdecydowanie łatwiej.