Wpis z mikrobloga

dlaczego prawie wszyscy faceci, którzy zachowywali się źle byli biali, a ci, którzy dobrze - czarni.


@Prof_Strawinski: a) to nieprawda b) liczenie białych i czarnych w reklamie, gdzie występuje z 50 osób, aby zobaczyć, czy przypadkiem białemu mężczyźnie nie dzieje się krzywda, to właśnie ta wrażliwość, o której piszę.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: nie liczyłem z kartką i długopisem, ale na pierwszy rzut oka widać, że "boys will be boys" mówi jeden czarny i poza nim sami biali (kilka-kilkanaście osób), z kolei powstrzymują od seksizmu/bullyingu częściej czarni niż biali.
  • Odpowiedz
nie słyszałem, żeby lewacy wieszczyli koniec świata z powodu reklamy golarek


@NapalInTheMorning: nie, lewicowe grupy są śmiertelnie obrażone, bo w Doomie hologram mówi, że "earth is melting pot of the universe" oraz za "mortally challenged insted of demons" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a) to nieprawda b) liczenie białych i czarnych w reklamie, gdzie występuje z 50 osób, aby zobaczyć, czy przypadkiem białemu mężczyźnie nie dzieje się krzywda


@NapalInTheMorning:
a) to prawda xD Ładnie tak łżeć?
b) no wiedźminowi czarnych liczyli. A ciekawa sprawa, że jeden na 40 złych jest czarny za to 5/7 dobrych. No ale to pewnie jak z zamachami, jeden polak kogoś dźgnie za granicą czyli to to samo co
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: a, no fajne źródło, takie nie za mądre, nie za rzetelne. Zwłaszcza przejmowanie się wypowiedziami wykopu.
Mam ci podać co TERFy mówią? Polityczne lesbijki wzywające kobiety do "nie sypiania z wrogiem"?
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: co ciekawe nie odniosłeś się merytorycznie, że czarni są przedstawiani w dużo, dużo lepszym świetle niż biali w tej reklamie.
Btw czy zdanie "Lubię buraczki, ale nie uważam, że należy obsiać nimi całą Polskę" jest dla ciebie przejawem niekonsekwencji i czy można je porównać do "nie jestem rasistą, ale"? Bo nie widzę co jest złego w sprzeciwie wobec nieuczciwości intelektualnej jakiejkolwiek grupy.
  • Odpowiedz
liczenie białych i czarnych w reklamie, gdzie występuje z 50 osób, aby zobaczyć, czy przypadkiem białemu mężczyźnie nie dzieje się krzywda, to właśnie ta wrażliwość, o której piszę.


@NapalInTheMorning: lcizenie białych i czarnych oraz kobiet i mężczyzn w zarządach dużych korporacji to już jakaś inna wrażliwość?
hmmm
hi-po-kry-zja
  • Odpowiedz