Wpis z mikrobloga

@susuke15: IF Goretzki, POTM lub IF Reus, Jović FS, Werner 87 - da radę ulepszyć. Ja gram 4-4-2 z Alabą i Da Costą z FutSwap na bokach obrony, obok Boatenga mam Taha RTTF i dają radę. Od dzisiaj też mam 5 niewymiennych napastników - Lewego, Wernera IF (86 i 87), Joelingtona i Jovića FS - ewentualnie jest jeszcze IF Rebić ŚPO, którego chcę wypróbować na szpicy - rozwiązań jest wiele.
@TomekK91 mi brakuje kartę do da costy. Będzie jeszcze jako nagroda za SB czy SBC ? Ja mało gram a kartę chciałbym mieć. Brakuje mi 2 kart. Czytałem że właśnie Sanchez jest lepszy od Grotezki. Zresztą on ma #!$%@? pozycję. Serio ofensywny pomocnik ? No ja w rezerwie mam Rebicia( wersja Ligi Europy), IF kramarica, Joelingtona, IF Hazarda, IF Witsela,IF delaneya, karta Ligi mistrzów( ta co się sama ulepsza Pulisicia) i IF
@susuke15: Będą jeszcze dwie karty w przyszłych zadaniach tygodniowych, bo do tej pory wyszło 12 jeżeli dobrze liczę. Jak nie zdobędziesz tych kart to jest jeszcze Caligiuri za SBC Bundesligi lub Hakimi FS na prawą obronę - jak przez długi okres była posucha na tej pozycji to nagle jest 3 przyzwoitych graczy na PO. Goretzce możesz zmienić pozycję na ŚP i wcale nie będzie gorszy niż na ŚPO. Ja obecnie zamierzam
@TomekK91 tylko ja chciałem da Costę dać za starka na środek obrony. I tak gram 3-5-2 ewentualnie podczas meczu zmieniam pomocnika na obrońcę i gram 4-4-2. Żałuję że tego Taha wersja LE nie mam
@Ravalent myślę że jako zmiennik Comana daje radę. Niemniej na razie gra w 1 składzie by ocenić jak się zachowuje. Joelinton pozytywnie zaskakuje już bramkę strzeliłem no i ma młotek w nodze. Już 2 poprzeczki zaliczył