Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@JudzinStouner: debile myślą ze jakikolwiek polonez to klasyk ze warto go udostępnić do ślubu albo wystawić na giełdzie klasyków za kilkanaście tysięcy xDD jedyne co moge mieć do tych wyrobów pseudosamochodowych to wstręt
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@JudzinStouner: nikt nie daje takiego #!$%@? o cudze samochody jak wykopki, już beka z was jakie trzeba mieć smutne życie by #!$%@? się do tego że ktoś daje zadbane 540i e39 do ślubu XD

zobacz sobie pierw ceny tych 540i w takim stanie i kompletnym m pakiecie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@JudzinStouner: no ale człowieku XD co cię to obcodzi kto co robi z swoim autem, może ktoś będzie robił ślub stylizowany na lata '90 to takie bmw pasuje tam jak złoto.

z resztą większość wykopkow myśli że takie e39 kosztuje 5k jak 520 z dziurami w podłodze XD
  • Odpowiedz
  • 6
@JudzinStouner ja jechałem do ślubu 6 lat temu fordem mondeo MK3 ;) Pożyczyłem od ojca, pojechałem na myjnie i przykleiłem takie kwiatki na przyssawki do maski. Rozumiem że ludzie chcą się poczuć w ten dzień wyjątkowo. Niech wynajmują. Ja się nie czuję wyjątkowo jadąc jakimś lepszym samochodem. Ale może są tacy, co się czują lepiej w takim BMW albo Kii Rio xD. Niech się bawią ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@bafteg: ja jechałem Passerati mojego szwagra (kasyka XD) i to w sumie chyba tylko dlatego, żeby zrobić mu przyjemność, że doceniłem jego auto XD Miałem taką myśl, żeby sobie wynająć jakiegoś Mustanga z lat 70, ale pomyślałem, że wolę za tę kasę wykupić sobie jakąś przejażdżkę fajnym autem po torze, niż wywalić w ciul kasy za auto, którym przejadę w stresie 10km i nawet nic z tego nie zapamiętam ( ͡
  • Odpowiedz