Wpis z mikrobloga

Mirki, wróciłem sobie do grania przedwczoraj, zakupiłem pacca wszystko spoko, ale po 3 latach przerwy za nic w świecie nie wiem gdzie huncic żeby jakoś to w miarę szło. 66rp, 93dist z eq, za helmet, paladin armor, blue legi aktualnie używam composite hornbowa z onyxami. Ktoś ma jakiś pomysł? Siedziałem na cultach w yala no to exp jakiś porywający nie jest bo do 160k/h wyciągam. Jakieś tipy? Z góry dzięki!
#tibia
  • 10
@keberesznik3: bardzo wazne to system prey i dzienne nagrody mocno pomagaja. Na cultach powinienes spokojnie 250-300k wyciagac, pocwicz bieganie. Do 80 zbieraj hajs z cultow, mutated tigerow na yala, bo potem najlepiej sie expi na wyrmach liberty a z nich loot taki, ze ledwo sie zwraca. Na wyrmach w sumie mozesz expic tak dlugo jak chcesz, ja tam biegalem na 70 a jak wrocilem na 140 to dalej exp/h przyzwoity.
Mozesz
@Skalus: No narazie wziałem taski na Ice Golemy i Crystal Spidery, 2 crystal spidery mnie wyjaśniły tak że nie zdążyłem się exura sanować. Wróciłem do farmienia na cultach xD Czas przyspieszyć exp trochę, bo gram 3-4h dziennie a robię ledwo 2 lvl :(
@ykuleczka: bardzo wazne jest uzywanie odpowiednich bomb. Np jak idziesz na bonebeasty i goni Cie 6-7 to tez latwo pasc, ustawiasz wtedy fire bombe na siebie na hotkeyu i w razie zagrozenia (albo prewencyjnie) rzucasz na ziemie. Duzo potworow na niski lvl boi sie ognia i nie wchodzi w niego chyba, ze zadasz jakies obrazenia :)
Crystal spidery tez w ten sposob chyba mozna jak jestes za wolny na tym sniegu.
@Skalus: Wiesz co, imbu itemy to farmie narazie dla hajsu, bo jestem biedakiem. Kupować za real coś poza PACC nie zamierzam. Niestety muszę lecieć na "sucho". Masę kasy kosztują strong poty i onyxy, dorzucam też life ringi itd. Poza tym trzeba zbierać hajs na lepsze EQ. Nie wiem czy nie lepiej będzie wrócić do enchanted spirków. Zawsze troche kasy w kieszeni na potem.
@keberesznik3: jak stac Cie na imbu do modified to tak. Szalu z nia nie ma bo sa lepsze dostępne ale bez imbu slotow. Ja mialem taki problem, ze robilem imbu na kazdym łuku/kuszy a lvl wbijalem szybciej niz to sie konczylo. Potem masz wybor biegac z bronia do konca imbu, choc mozesz miec lepsza albo sprzedac kilka k drozej z czasem imbu i stracic troche kasy na tym.
Ja lecialem tak
@ykuleczka: jak nie masz kasy na imbu to mozesz wrocic na en speary/ass stary. Zawsze bedziesz mial tego shielda w lapie przez co mniejszy dmg = mniejszy waste na huncie ale = mniejszy exp/h.
W takim razie nie wiem co mialbym Ci polecic do expienia. Ja gralem na power gaming nie zwazalem na koszta tylko jak najwiekszy exp/h. Eq mysle mozesz dlugo miec paladin armor/zao legi/ draken boots/ no i czapke