Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki.
Czy ktoś z was ma doświadczenie z budowy domku 35m2 na pozwolenie? Miałbym kilka pytań, projekt do wglądu itp.
Od dłuższego czasu chodzi za mną chęć zbudowania takiego "kurnika", aby w nim ponieszkac przez jakiś czas. Wiem, że jest to nora, ale :
1. Ceny działek mocno idą w górę, wiec teraz chce jakąś zakupić.
2. Dom docelowy chce stawiać samemu po godzinach lub w wolnych chwilach, a co za tym idzie to nie będzie mi się chciało jeździć z pracy do domu, a potem na plac budowy.
3. Odchodzi nam koszt wynajmu mieszkania. Obecnie place około 1500 z rachunkami w mocno średnim standardzie.
4. Po wybudowaniu domu będę chciał posiadać men's cave/domek w którym będę siedział ze znajomymi, wiec budynek napewno by się nie zmarnował.
#kiciochpyta #budownictwo #domnazgloszenie
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mastift: dzięki, ale widziałem. Myślę żeby kupić ten projekt i najwyżej przerobić go pod swoje potrzeby. Ważna dla mnie rzecz to czy budynek może mieć 5m od gruntu czy od słupów na których stoi.
@PanKtos: wysokosc budynku mierzy sie od poziomu terenu znajdujacego sie na wysoksci wejscia na parter (chodzi tu, ze gdybys mial budynek w skarpie, i jedno wejscie jest nizej niz drugie, to wysokosc liczona jest od wejscia na parter, a nie do piwnicy/pietro)