Wpis z mikrobloga

@Farezowsky dziewczyna kiedys mi mowila ze byly ogloszenia o prace na necie jako informatyk itp,ale na koncu byl dopisek ze absolwentom politechniki czestochowskiej dziekujemy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Farezowsky zależy od wydziału WIMiI lepiej niż Elektryczny. Co do samego kierunku to nie wiem, bo nie moja działka. Ale dużo osób po polibudzie pracuje w miejscowych centrach it, bo mają jakieś umowy podpisane z firmami.
  • Odpowiedz
@Farezowsky: pewnie jest jak wszędzie. Średnio
rozgarniety człowiek powinien sobie poradzić. Chociaż na początku dużo ludzi odpada. Szczególnie na matematyce: granice, całki. Na programowaniu w c++ też jest spory odsiew. Mówię o wimii.
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Na WIMiI tak jak kolega wyżej napisał, czyli spory odsiew na początku matematyka, programowanie c++ u pewnej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°), później spory odsiew na programowaniu niskopoziomowym #pdk.
  • Odpowiedz
@Farezowsky:
Na WIMiI jest jako taki poziom, tam idź (mechanika here). Z tym, że nauczysz się tylko jeśli będziesz chciał się nauczyć. Jak będziesz chciał się ślizgać to też dasz radę się prześlizgnąć, ale wtedy jedyna korzyść z papierka to +8 lat stażu pracy do dłuższego urlopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz