Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski Kiedyś dawno temu jak natrafiłam na Twój stream przypadkiem zauroczyłam się Waszą rodzinką. Tak zwyczajnie było mi Was szkoda. Imponowałeś mi że chcesz pomóc, sobie mamie bratu. Broniłam Cię zaciekle tłumacząc brakiem wzorców, mamą nadużywającą alkohol. I zaczeło Ci #!$%@?. nie wiem czy od hajsu lansu hajpu. Po prostu zacząłeś traktować ludzi ja zwykłe ściery. Nie jestem już Twoją fanką z miłą chęcią pooglądam Gosie i Jace. Ale nie Ciebie. Masz okazję na przemyślenia ale widzę że nic się nie zmieniło po Twoim wpisie, znowu robisz z siebie ofiarę losu. Chłopie weż nochala i jedz na jakieś Korfu albo Mykonos. Włącz stream niech psy robią na Ciebie. A ty wygrzej kości. Oczywiście nie pozdrawiam i pluję Ci na śledzia.
#danielmagical #patostreamy
  • 16
@xena83: dlatego powinnas wydupcac na czat youtuba podobnie jak wiekszosc wykopkow ktorzy nie kumaja ze tucznik wlasnie ma taki byc. on ma byc debilem, alkoholikiem, pazernym grubasem, bezuczuciowym idiota, nieporadnym smierdzacym trollem, niemytym sledziem. dziwi mnie ze ludzie NIENAWIDZA za cos tucznika przeciez dzieki temu ze niszczy swoja rodzina mozemy sie posmiac, a jak wspoczujesz komus losu menela to idz tam na grupie sie wyzalaj.. elo
@xena83: fuuj wolę nie rozwijać, ale tak o to chodziło.
ps. Jak już tak nim gardzisz to mogłaś "Tobie, Ciebie" itp. pisać małą, a nie pisać że na obgrzybiałą fujarę mu plujesz, ale co kto lubi no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dlatego powinnas wydupcac na czat youtuba podobnie jak wiekszosc wykopkow ktorzy nie kumaja ze tucznik wlasnie ma taki byc. on ma byc debilem, alkoholikiem, pazernym grubasem, bezuczuciowym idiota, nieporadnym smierdzacym trollem, niemytym sledziem. dziwi mnie ze ludzie NIENAWIDZA za cos tucznika przeciez dzieki temu ze niszczy swoja rodzina mozemy sie posmiac, a jak wspoczujesz komus losu menela to idz tam na grupie sie wyzalaj.. elo


@fajkonos: bardzo dobry opis, trochę brutalny