Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jakiś różowy pasek lub niebieski, ktoś kto korzystał z zabiegu trwałego prostowania włosów może powiedzieć coś o tym więcej? Mam długie włosy do łopatek, ale męczy mnie ich dość długo trwałe związywanie lub również czasowe prostowanie codziennie. Chciałbym się zapytać ile kosztuje taki zabieg, jak długo trwa, jak bardzo negatywnie wpłynie na jakość moich włosów.
Jeśli chodzi o to jak wyglądają teraz to rozpuszczone rozpierdaczają się na wszystkie strony jak u Roberta Planta XD, dlatego je prostuje, wtedy wyglądają całkiem spoko.(dla mnie ofc, zdanie innych mi wisi)
Tutaj link jak wyglądają obecnie, zdjęcie oddaje w całości wygląd moich włosów https://images.wolfgangsvault.com/robert-plant/fine-art-print/memorabilia/OCS770724-08-FP.jpg
Może na pokładzie jest jakiś #fryzjer
Uprzedzając, nie, nie zetnę włosów, jeśli natura tak chciała to same siłą zostaną mi odebrane (,)
#rozowypasek #modameska #modadamska #wlosy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
  • Odpowiedz
Uprzedzając, nie, nie zetnę włosów


@AnonimoweMirkoWyznania: to może wrzuć swoje zdjęcie, bo tak to nawet trudno ocenić czy warto prostować keratynowo te włosy. większość kuców ma taki problem, że tylko zapuszcza, ale już zupełnie nie dba o włosy, myje byle czym, nie odżywia, nie nawilża i nie podcina regularnie końcówek. prostując używasz sprayu ochronnego?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz fajne loki zostaw je, co do kreatynowego prostowania to zabieg fakt długotrwały bo na średnio do pół roku trzymają się proste ale wyglądają ze to zawsze po umyciu jak by mi wiadro wody wylali na łeb i tak zostawili nawet jak wysusze i drogie to jak cholera, ogólnie to polecam po prostu myć regularnie dobrym szamponem porządna odżywka i po prostu dobrze rozczesywać to mogą w dużym stopniu wyprostować
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja robiłam keratynowe prostowanie. I będę je robic już zawsze co wakacje, bo jak jest upał to poce się jak swinia stojąc z prostownica w łazience. Polecam zabieg w 10000%. Jak pierwszy raz po zabiegu umylam wlosy, prawie sie poplakalam ze szczęścia ze suszę i nic sie nie puszy i nie odstaje. Byly dokladnie takie o jakich marzylam. Dalam 400 zł w Warszawie, efekt pół roku się utrzymuje i bardzo
  • Odpowiedz
AnonimowaRóżowa: Może spróbuj metody CG żeby nie wyglądały jak siano tylko ładne loczki, możesz je jakoś podpinać do tyłu skoro męczy Cię związywanie. Warto też wybrać się do ogarniętego fryzjera który zna się na lokach i nada im ładny kształt. Jak natura chciała żeby się kręciły to niech się kręcą :D Jeżeli już uprzesz się na keratynę to ten zabieg w zależności od rodzaju, fryzjera jego umiejętności, użytych produktów i podatności
  • Odpowiedz