Wpis z mikrobloga

Wypiłem kawkę, zapaliłem papieroska i jestem gotowy na kolejną dawkę dymów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że dzisiaj chłopacy z YouTube shore mnie nie zawiodą i:

- odpalą jakieś kasynko hehe, DURZA WYGRANA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nastawią głośno muzykę, chętnie zapytam wtedy na cacie " CO TO ZA NUTKA? " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- AdamZ powie tym swoim męskim głosem "Ja nie pije... " co zawsze wywołuje uśmiech na mej twarzy
- Ferrari pokaże mięśnie, przypnie się trochę przed kamerą. Liczę też na jakieś opowieści z FameMMA, może opowie jak walka z Bystrzakiem?
- Pasha i Mahonek mogliby przypomnieć swój repertuar żartów, może coś o żółwiu krzaczastym, okrzyki " GARBATY", najlepiej tak ze 100 razy, może jakieś żarty o U2?
- Liczę też na rozmowy o Fokach, może zapowiedzą, że jutro sprowadzą jakieś na 100%? Trzymam już ptaszka w garści na te wieści.

Nie wiem co jeszcze mogłoby się wydarzyć, ale chyba nie udźwignę nic więcej - wtedy zadzwonię na policję albo wyślę donejta " CHLOPAKI MÓZYKA CIRZEJ"

#youtubeshore
#patostreamy

#danielmagical
  • 9
@Daaniel-K: " Konkretną Sytuację" kolego, jak mam WYSZCZEGÓLNIĆ coś konkretnego kiedy na kamerach siedzi 2 typów przez np. 8 godzin i patrzą się w swoje telefony komórkowe?

Niektórze rzeczy nie wymagają wyszczególnienia, a propsy/dissy dostaje się za całokształt twórczości - w tym przypadku gołym okiem widać, a także poprzez reakcje większości widzów / liczbę donejtów, że z edycji na edycję jest coraz gorzej.

Ale widocznie ty tego nie widzisz, nie pomaga
@RafonRafonEssa Ale ja sie nie podniecam tym ich szoł i dymow tez nie wynagam Nie podoba mi sie nie ogladam.Po co pisac o tym rozprawki?Gdybys za to placil to rozumialbyn twoje rozgoryczenie prowadzace do rozpaczy no ale tego nie robisz .Prawda?..no chyba że...
@RafonRafonEssa a jaki bylby inny powod pisania tej szydery?oni robia to co chca a ty domagasz sie zadowolenia wlasnego ego.Poza tym spojrz na to tak z jednej strony oni nic nie robia i maja z tego kase z drugiej ty ogladasz to nieciekawe widowisko i marnujesz czas.I kto tu jest przegrywem?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Daaniel-K: 1- chyba kolega nie wie co to jest ego 2- powód pisania szydery jest taki jak pisania każdej innej szydery - by coś wyszydzić. 3- kolega widzę uważa, że jakakolwiek krytyka jest bezcelowa i dyskryminująca dla krytykującego? 4- z miejsca widać że jesteś kretynem fest więc czarnolisto, bo gdybyś chociaż bronił ich jakoś inteligentnie....
@RafonRafonEssa: Koleś ich nie broni, tylko probuje wyjasnic jakiejś amebie intelektualnej, ze jak komus cos się nie podoba to nie musi tego oglądać. No, ale z drugiej strony jak ktos spędzal 12 godzin dziennie na streamach tucznika, to teraz pewnie nie ma co robić z zaoszczędzonym czasem.