Wpis z mikrobloga

Tak jak Kaczyńskiemu totalnie odwaliło po śmierci brata w Smoleńsku, tak teraz zaczyna żonie Pawła Adamowicza. Znowu nakręcanie się i szukanie winnych tam, gdzie ich nie ma. Wszystkie media będą teraz grilować jej wywiad dla onetu zapominając, że to osoba po strasznej traumie i że jest teraz podatna na, delikatnie mówiąc, niefortunne wypowiedzi.

#adamowicz
  • 11
  • Odpowiedz
@Dyhudyh: udzieliła wywiadu onetowi, w którym twierdzi, że TVP inspirowało zamachowca do wyboru prezydenta Adamowicza na swoją ofiarę

To jest odpowiedzialność TVP. Ja tak uważam. Mowa nienawiści, sposób pokazywania wpłynął na to, że zabójca wybrał Pawła na ofiarę. Mojego męża zabiły słowa.
  • Odpowiedz
@Diakrytyczny: No nie, nie ma racji w żadnej mierze. Nie wiadomo co i w jakim stopniu wpłynęło na tego zamachowca. Samo ocenianie nagonek medialnych to inny temat, też uważam, że większość opiera się na manipulacjach, ale na pewno nie można powiedzieć, że tamte przytoczone reportaże to jakaś mowa nienawiści. Co więcej, gdyby jakieś nagonki medialne takiego czy innego obozu miały realny wpływ na działalność terrorystów to mielibyśmy w Polsce zamachy na
  • Odpowiedz
@Diakrytyczny: Zresztą o czym tu mówić, TVN jest prywatną firmą i w dupie mam co robi. TVP działa z moich podatków i moje pieniądze są przeznaczane na propagandę + oczernianie wrogów politycznych. Identycznie jak za komuny, albo w korei północnej
  • Odpowiedz
@kadbery: Adamowiczowa kompletnie odpięła wrotki, być może to efekt traumy po śmierci męża, być może to gra polityczna. Tylko strasznie mnie irytuję narracja mediów. Owsiak porównuje się do ofiar KL Auschwitz, a ta kobieta wprost zrzuca winę na TVP i bohatersko wybacza mordercy. Reakcja na takie słowa - rozgszerzenie. Kaczyńskiego przynajmniej schowali po Smoleńsku, żeby nie gadał takich głupot.
  • Odpowiedz