Wpis z mikrobloga

@Fusofuso: oj potwierdzam, chcesz się pościgać, a tu 2 razy musisz praktycznie jechać prostą drogą po bezdrożach, ewentualnie zaryć czołowo w drzewo po skoku z jakiegoś pagórka. choć i tak nic nie irytuje bardziej, jak na 10 gier rankingowych, 8 jest A/S1 Przełajowe/Crossowe, a jak już trafi się drogowe lub uliczne to też A czyli najwolniejsza klasa.
@narp: owszem mają, nie przeczę absolutnie temu. Chodziło mi raczej o różnorodność matchmakingu, czasem też ma się ochotę pojechać uliczne S1/S2, a nie ciągle to samo.
@bary94pl: powinien być wybór w matchmakingu - wybierasz rodzaj wyścigów i klasę pojazdów, a później czekasz, aż znajdzie... ja bym sobie chętnie pojeździł w wyścigach drogowych samochodami B, albo chociaż nawet A, bo takie przełajowe/crossowe S2 są kompletnie bez sensu.
@Majku_: taa, crosowe s2 to kompletny bez sens, bo ostatnio byłem pierwszy, jeżdżąc Ferrari Enzo z setupem na asfalt, a wygrywlem z typami co mieli na s2 jakieś terenowki. Pomijam wtedy ze. Większość takiego s2 cross jedziesz wykorzystując bandy. Niestety ale gra online w fh4 jest zupełnie nie przemyślana.