Wpis z mikrobloga

Mirki, mijam prawie co rano w drodze na tramwaj taką babkę charakterystyczną na rowerze. Strasznie chamska, #!$%@? po chodniku, ślepa na czerwona światło i dzwoni na ludzi na przejściach dla pieszych i chodniku - no generalnie debilka. Ale dziś przeszła samą siebie, bo krzyczała "#!$%@?ć" do dzieci które szły na przejściu dla pieszych po jej trasie i jedno z nich chciała kopnąć jak je mijała.
Co rano przed 7 jeździ trasą Bogusławskiego (przy nasypie), przecina Suchą w kierunku Peronowej i później ustawia się na jezdni w kierunku albo Kołłątaja albo Piłsudskiego.

Ciemnozielony rower typu cruiser, babka charakterystyczna, większość głowy łysa i tylko z czubka ma kilka kolorowych warkoczyków, wiek około 35-40 lat, grube brwi odrysowane od szklanki.

Może ktoś ją kojarzy? Chciałbym nieco ją ustawić, bo to co ona #!$%@? to przechodzi ludzkie pojęcie a nie usmiecha mi się jej gonić albo na nią czatować i spóźniać się do pracy, zastanawiam się skąd może wyjeżdżać lub dokąd jechać.

#wroclaw
  • 33
@klokupk no właśnie niekoniecznie on pójdzie skoro sama wjeżdża na czerwonym. Zmieniam auto i chcę stare pożegnać z przytupem, więc mogę podjechać xD @luzny_lori dokładnie tak jak piszesz - jeździsz kulturalnie, przepisowo a ludzie zapamietają taką wywłokę i wyrabiają sobie opinię o rowerzystach :( @HonyszkeKojok ja na nią zapoluję xD
@zawisza: to wlasnie nie jest latwe, bo jak dzwonilem na bagiety wlasnie w tej sprawie to mi powiedzieli ze oni nie mają zasobów żeby polować na jedną rowerzystkę w konkretnym miejscu ¯_(ツ)_/¯


@HonyszkeKojok: Powiedz, że jest kurierem i wozi trefny towar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oskar-wojciech: właśnie, cholera jasna, udaje jej się za każdym razem, a musiałbyś widzieć co nieraz #!$%@? jak zjeżdża z przejścia dla pieszych na ulicę... potrafi bezczelnie stanąć w poprzek przejscia, albo ustawić sie na środku pasa. No debilka...