Wpis z mikrobloga

trochę mnie przeraża, że istnieją policjanci, którzy mają konto na wykopie. to jest niepoważne. wyobraź sobie, że idziesz na komisariat w jakiejś ważnej sprawie, nie wiem, porwali ci żonę albo podpalili chałupę. myślisz, że praca policjanta wymaga wyjątkowych cech, samych najlepszych walorów istoty ludzkiej. trzeba być idealną istotą bez skazy, by pełnić tak ważną funkcję. wchodzisz, żeby wyłożyć swój problem, a za biurkiem kto?

nosz #!$%@? wykopek.

straszne
  • 61
  • Odpowiedz
No tak. My nie jesteśmy ludźmi i nam nie wolno wchodzić na wypok. Przecież jesteśmy zaprogramowani do wykonywania poleceń jak ktoś wyżej napisał. Ludzie jednak zbyt dużą uwagę przywiązują do portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: celowo nie zaznaczyłem Ciebie, bo żart złapałem. Mój komentarz był do tych co i tak pomimo humorystycznego wydźwięku twojego posta musieli wylać żółć. To nie do Ciebie cumplu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WujaAndzej a lepiej Ci się myśli że na wykopie siedzą lekarze, ludzie projektujący samochody, architekci, budowlancy i wiele innych od których zależy Twoje bezpieczeństwo? Po pracy to tacy sami ludzie jak inni. Czasami wygrywy czasami przegrywy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz