Wpis z mikrobloga

Dobra, pewnie narażę się na wielką krytykę od fanów tej gry, ale co mi tam. Czy wam też te wspaniałe cinematiki kompletnie nie pasują do tak #!$%@? gry jak LoL? Z całym szacunkiem, ale Riot Games stworzyło fajne uniwersum, daje zajebiste filmiki, przy których idzie dosłownie zwalić konia i człowiek aż chciałby jakąś fajną gierę w tych klimatach, a wciąż mamy jakąś #!$%@?ą mobę, która owszem ma fanów na całym świecie, ale dla sporej ilości graczy - w tym dla mnie - jest gównem i musieliby mi płacić żeby w to grać. Marzy mi się jakiś mmorpg w tych klimatach, nawet jakiś dev coś skrobał na jakimś Tweeterze czy czymś takim czy fani chcieli by mmo i myślę, ze Riot #!$%@?łoby takim posunięciem rynek a Blizzard-Activision pękłaby chyba dupa i WoWa w wersji F2P chyba by już nawet nikt nie grał, gdyby mmorpg od Riot dawał radę. A tymczasem po wspaniałym cinematicu idzie się tylko oblizać i robić coś innego... Szkoda.
#leagueoflegends #lol #riotgames #mmorpg #pcmasterrace #gry
f.....u - Dobra, pewnie narażę się na wielką krytykę od fanów tej gry, ale co mi tam....
  • 15
@frikuu: Cinematic spoko, ale do dupy, że dali jakąś gównianą muzykę zamiast normalnego audio jak to było w A New Dawnie na przykład. Zawsze jak sobie jakieś odtwarzam to mam ochotę pograć, ale przypominam sobie te wszyskie raki i jaka ta gra jest zła, liczę do dziesięciu i przechodzi. :P
@frikuu: Jako fan gatunku nie mogie się zgodzić, że moba to gówno + Lol jest chyba jedną z najbardziej dochodowych gier na świecie, chyba aż tylu ludzi nie lubi wcinać gówna ;)
No i wcale bym się nie zdziwił jeśli w przeciągu paru najbliższych lat Rito ogłosi, że robi MMO w tym świecie, podobno lore mega bogaty a i zaplecze finansowe się zgadza
@frikuu: pod koniec zeszlego roku juz sie mowilo ze rito planuje jakas wieksza gierke, ja sie bardzo ciesze, a obok tej gierki chetnie zobaczylbym film animowany w lore lola
@frikuu myślę że za bardzo bierzesz do siebie te cinematici ;P
Ale ogólnie ten film oglądałem już 20+ razy i dalej mi się nie nudzi. Kozackie w chuuuuuj :D