Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc tu #rozowypasek.
Jestem w zwiazku 8 lat, generalnie ok, on jest dobrym chlopakiem, ale od pewnego czasu nie ma miedzy nami tylu uczuc co kiedys. Mam wrazenie ze #niebieski juz sie ustawil komfortowo i nie angazuje sie prawie wcale w nasz zwiazek. Jak wracam z pracy to zazwyczaj lezy na kanapie z telefonem i wymieniamy ze soba przez reszte dnia moze kilka zdan. Wiekszosc "atrakcji" w naszym zwiazku jest inicjowane przeze mnie bo on na pytanie co dzis porobimy zawsze odpowiada " nie wiem" albo "a co chcesz?". Czy juz sie mna znudzil chociaz codziennie zapewnia ze mnie kocha? Czy to ze chcialabym raz na pol roku dostac kwiatka albo zeby zabral mnie na kolacje albo do kina to za duze wymagania ?

#zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
  • Odpowiedz
Jestem w zwiazku 8 lat


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma naturalnej progresji. Brak dzieci w tak dlugotrwalym zwiazku. Nie mowie, ze to recepta na sukces. Dzieciaczki tak daja po dupie, ze czlowiek nie ma czasu zastanawiac sie nad #!$%@?. To tyczy sie zarowno taty, jak i mamy. Moj zwiazek bardzo sie zacementowal jak przyszly na swiat dzieciaczki. Teraz jak mamy chwile dla siebie to jest wielka celebracja. Czlowiek ma cel w zyciu. Musi
  • Odpowiedz