Wpis z mikrobloga

Elo #modameska #wlosy #pomada #pomadowaglowa Jaka pomadę/pastę czy coś tam możecie polecić do układania włosów jak na pic rel? Obecnie używam got2b beach boy na mokre włosy, później zaczesuje i susze i kudły wyglądają super, fajnie się trzymają, ale są (choć tego nie widać) strasznie zlepione i potwornie ciężko się to zmywa z głowy. Próbowałem już na wysuszone i ułożone, ale niestety wtedy nie trzymają fryzury i rozpadają się dosłownie po godzinie. Pierwszy raz zapuszczam (postawiłem sobie za cel, żeby oddać na rak and roll) i nie ogarniam tego tematu zupełnie. Obecnie jestem już gdzies w połowie drogi, bo myśle ze z 15 cm już zapuściłem.
Zawołam jeszcze naczelna bułkę francuska wypoka @Sierzant_Bagieta bo ostatnio wrzucił pokazmorde z podobnym zaczepem, jaki chciałbym uzyskać.
wscieklyklapekzawadiaka - Elo #modameska #wlosy #pomada #pomadowaglowa Jaka pomadę/pa...

źródło: comment_tesl6gbK21MKejZXSaGZbeo42vS53XoO.jpg

Pobierz
  • 21
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Niebieski reuzel, barber mi podpowiadal, ze wystarczy raz go uzyc na 2-3 dni a i tak po umyciu mozna modelowac wlosy, ale i tak tego nie kupilem, pink reuzel, american crew heavy hold pomade - moja pierwsza ''drozsza'' pomada, kupiona tuz po got2b beach boy. Swietnie mi sie nia ukladalo, i ten zapach, ehh...
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Beach boy jest słaby, bo przesusza włosy (jeżeli używasz odżywki to spoko). Jeżeli chodzi o efekt matowego wykończenia i "średniego/trochę mocnego" holdu to: szary świniak (Reuzel grey), Reuzel matte clay, reuzel fibre,Suavecito Clay. Duży hold i ewentualny średni/wysoki połysk: z wodniaków to będzie: Suavecito Firme Hold (ale zwykły też da radę), Pomp&CO pomade, Tenax Green (bardzo polecam, fajniutki zapach), Reuzel Blue. Ze woskowych smalców to: Reuzel Pink (klasyka nad klasyki)
@wsciekly_klapek_zawadiaka wyjeb te reklamówki co masz i kup porządne pomady, które znajdziesz w sklepach online czy to pomady.pl czy tez barbersupply. Ktoś wyżej polecił pomp&co dobra pomada, zapach koloński dobrze się układa i zmywa. Alternatywna dla niej może być Layrite Cement, bądź tez inna. Reuzela którego byś nie kupił to i tak będzie zajebisty (Gray, Fiber to matowe super!), reszta z polyskiem. Te pomady są genialne. Jeżeli chcesz żeby pomady łatwo się
@wsciekly_klapek_zawadiaka Reuzel Gray jest spoko, w domu mam praktycznie wszystkie puchy od nich. Ma fajny jabłkowy zapach. Dziś mam na sobie np. Reuzel Fiber również świetna pomada. Fajne jest to, że w ciągu dnia można je spokojnie przeczesać no i trzymają bardzo długo, to samo jest z zapachem. Jak chcesz to kup sobie jedną i drugą, a na pewno nie pożałujesz. Możesz je nakładać na mokro i na sucho. Pomady woskowe natomiast
@b0Ls: No właśnie ja preferuje takie fryzuru bardziej bardziej klasyczne, równo uczesane, ale jednocześnie dające się przeczesać w ciągu dnia palcami, a do tego chce, żeby ta pomadą się łatwo zmywała woda, bo nie chce zniszczyć tych włosów szorowaniem. A Ty jakie fryzury układasz z ta pomadą?
@wsciekly_klapek_zawadiaka: @b0Ls: @Kalak:
Nie wiem co wy macie za włosy, że jakieś pompy i i fibery od reuzelów wam trzymają, tsooooooooooo.

Mam mega ciężkie, gęste, faliste włosy i taki reuzel grey to muszę dwa potężne dziaby na mokre włosy nałożyć, by być zadowolonym. Knuppelhart średnio mi chwytał.
Najlepiej ze wszystkich pomad jakie używałem to High life voodoo brew II trzymał, bardzo przyjemny wosk, jeden dziab na 3/4 palca i
ThiZ - @wscieklyklapekzawadiaka: @b0Ls: @Kalak: 
Nie wiem co wy macie za włosy, że j...

źródło: comment_4ac9DMVkRUF6y86ZPF4QeSR0xVeIsJkD.jpg

Pobierz
@ThiZ taka krótka fryzurke jak Ty masz też miałem to na jeden scub praktycznie na sucho oczywiscie i raz za razem wpierw grzebieniem, a potem taka szczotką od Uppercut.

Tego nowego suavdcito masz? Podobno zapach się szybko ulatnia, ale trzymać to trzyma dobrze.
@b0Ls: Czy ja wiem czy mam krótką, włosy do czubka nosa, ale mega upośledzone, układanie ich to katorga.
Taki właśnie reuzel grey to mi dopiero trzymał tak jak chcę po dwóch dziabach na cały palec na mokre włosy, jednym to i tak zawsze coś mi zaraz zaczynało odstawać i się psuć. O nakładaniu na suche nie wspomnę.

Tak, to jest ten nowy. Zapach to tylko ciekawostka tak jak w szarej śwince,
ThiZ - @b0Ls: Czy ja wiem czy mam krótką, włosy do czubka nosa, ale mega upośledzone,...

źródło: comment_sgXhmRMUIdseH7HCgXCa4cEJnncJF7fL.jpg

Pobierz
@b0Ls: A co do układania włosów, używam do tego 2-3 przedmiotów. Na początku układam je szczotką dwustronną, taką samą jak na tym zdjęciu, by je zaczesać do tyłu i trochę podnieść a przede wszystkim wyprostować, inaczej mi włosy szybko opadają na czoło i się wszędzie zakręcają, robią się faliste. Potem mam taki grzebień z grubymi końcówkami, coś ala do pompadoura i nim poprawiam fryzurkę, a czasem jeszcze użyję zwykłego na ułożenie
ThiZ - @b0Ls: A co do układania włosów, używam do tego 2-3 przedmiotów. Na początku u...

źródło: comment_9pqCakQKP6h2mQEi3RHJ9j07QoMjQ9HE.jpg

Pobierz
@ThiZ a sproboj pomadami od nostalgic te amerykańskie. Podobno są super, ale nigdzie nie mogę dostać jednego modelu dopiero na amazonie. One sam pół woskowe pół wodniste. Co do układania to u mnie idzie wpierw trochę wody z atomizera, potem trochę Reuzel Prestyler, suszarka, potem pomad, grzebień z grubymi oczkami żeby nie wyrywał włosów, potem ten trochę z cieńszymi i na koniec szczotka. No każdy ma inne włosy i inne sposoby. Ty
@b0Ls: @wsciekly_klapek_zawadiaka: Protip dzięki któremu mogę użyć dużo mniej finalnego produktu, to nałożenie prestylera (Reuzel Grooming Tonic). Dzięki niemu fryzura luźno trzyma kształt już po samym ułożeniu suszarką. Jak mi się spieszy, to wystarczy ten Tonic, suszarka i mogę wychodzić wyglądając jak człowiek.