Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie mi jedną rzecz, do kogo udać się z tym problemem?
Jestem skoliotykiem, co prawda nie wielkim, ale pewne zmiany w ciele są widoczne. Przez tą całą skolioze nabawilem się nerwicy tzn. czuję się przez nią gorszy, gdy wychodzę do ludzi, gdy jestem wśród nich praktycznie cały czas o niej myślę, gdy juz zaczynam o niej myśleć, zaczynają mnie boleć plecy, chyba sam sobie wywołuje bol, gdzieś w podswiadomosci.
Są jednak takie momenty, że gdy jestem zajety czym innym i nie myślę o tym moje życie odmienia się o 360 stopni, mam ochotę do życia itd.
Do kogo udać się z tym problemem, bo strasznie mnie już męczy ta huśtawka nastrojów.
#nerwica #zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
@Karoleksporek: zgodnie z tym co sugeruje @Fox7er: w tym przypadku problem ewidentnie wynika z zakresu mechanicznego (chyba, że czegoś nie dopisałeś) zatem ortopeda / fizjoterapeuta są na tę okoliczność są lekarzami, których powinieneś poszukiwać.

My ze swojej strony możemy doradzić zapoznanie się z tematyką CBD ale w szerszym zakresie, ponieważ samo CBD działając neuroaktywnie - chroni nasz układ nerwowy i działa uspokajająco (pomoże wyeliminować niepotrzebne napięcia). To dodatkowo
  • Odpowiedz
@Karoleksporek: mam to samo, kifoskoliozę i widoczny garb żebrowy . Unikam basenów i ogólnie nawet chodzenia na krótki rękaw lub nawet schylania , po to żeby nikt nie zobaczył moich pleców .. nie mówię już o znalezieniu kobiety i rozebrania się przed nią ..
  • Odpowiedz