Wpis z mikrobloga

i myśl... "#!$%@? mogłem chcieć więcej"


@pracbazowiec: ta myśl jest o wiele gorsza jak zawołasz dużo hajsu, a oni się po prostu zgadzają od razu xD tutaj OP dostał w gratisie 2k wiec nie jest tak uciazliwa
  • Odpowiedz
wstawaj, zesrałeś się


@Vladimir_Kotkov: 10 lat temu mój kumpel po studiach znalazł pracę, gdzie zarabiał 2500 na rękę. Po roko go wyrzucili. Po kilkumiesięcznym bezrobociu poszedł na rozmowę o pracę. W tym samym zawodzie. Zależało mu na pracy więc rzucił jeszcze mniej niż miał wcześniej. Usłyszał, że niestety nie może tyle dostać, bo widełki są od 3,5k do 5k na rękę. Dostał od razu 5k. Żadne IT, tylko po gównokierunku.
  • Odpowiedz
Też tak miałem - pytali się mnie o kwotę netto, ja się pomyliłem i podałem brutto czyli dużo więcej, a korporacja do mnie, że muszą mi dać kilka stów więcej, żebym mieścił się w ich widełkach xD to było 10 lat temu w IT
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: w ogóle bym tego nie wiązał z czasami. Zaufaj mi, że i wtedy wciskali każdemu komu mogli minimalną krajową. Moja pierwsza praca w zawodzie po studiach to 1150 jakoś na rękę na okres próbny i 1400 po okresie próbnym.
  • Odpowiedz