Wpis z mikrobloga

Na początku marca będę tatą po raz pierwszy, dlatego troche stresu, dużo niewiedzy i multum pytań. Dziś mam zamiar jechać po fotelik do samochodu (fotelik+baza isofix), moze ktoś z Was ostatnio stawał przed takim wyborem i coś poleci do 1000zl(+/- 100zl). I moze ktos podpowie gdzie w #warszawa najlepiej sie udać, aby kupić wózek +fotelik z (moze) jakims rabatem ( ͡º ͜ʖ͡º)


#foteliki #dzieci #bezpieczenstwo
  • 14
  • Odpowiedz
@k4rolex: Kup tani, najlepiej używany. Mówię to z perspektywy gościa, który kupił 2 nowe Romex Kidfix po 1k.

Same Romexy natomiast, jeżeli już na prawdę chcesz nowe, bardzo godne polecenia - stabilne, przemyślane, łatwe w instalacji i konserwacji.
  • Odpowiedz
@k4rolex: ja przymierzałam w 8 gwiazdek, dobrali nam do auta, kanapy itd.
ale odłożyliśmy zakup, ostatecznie kupiliśmy tam gdzie było taniej- biskupia 46. Wozek tez mial tam super cene
  • Odpowiedz
@abad0n: kupiłem cybex cloud q na al. Solidarności. Fajny, ale chyba nie ma co przepłacać za możliwość rozsuwania, którego i tak użyjesz ze dwa razy....kupiłem, bo kobieta się napaliła. Dziś kupiłbym tańszy .
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DJ_QBC cos tam skrzypi, ale to przy bujaniu w miejscu. Ogólnie na spacerach prowadzi sie zajebiscie - miękko i lekko. Co do złotego koloru to jak go zedrzesz to zejdzie :), ale bez przesady. Jak na nasze użytkowanie tj. naprawde spora ilość wkladania i wyciągania z bagażnika to nie ma dramatu z uszkodzeniami lakieru ( ͡º ͜ʖ͡º). Biorąc pod uwagę cene i designe to polecam. Za podobny
  • Odpowiedz
@k4rolex: Serdecznie dziekuje za odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety jest dramat z tymi wózkami, kazdy jeden ma opinie mieszane typu 5x 5 gwiazdek + 5x 1 gwiazdka, i weź tu coś znajdź...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DJ_QBC moja żona chciała żeby wózek fajnie wyglądał, ale nie wydawać na niego grubej kasy, jak dla nas bez sensu wydawać więcej na wózek który i tak zmienisz na parasolke po około półtora roku.
  • Odpowiedz