Wpis z mikrobloga

Mordy siema! Dawno nie nagrywałem więc mówię coś nagram. Co nie mordki? Pewnie zastanawiacię się. Siema mordy. Jakim autem sobie jadę? No widzicie dwutysięczny... siedemnasty yy ten. No to jest mordki to jest yyyyyyy Pacyfika co nie? ly-Krajsler Pacyfika lymyted. Osiemset tam... oooo jest troche światła jest mnie za dobrze nie widać ale osiemset trzydzieści dziewięć mil. Tutaj małe siedzą z tyłu, tam są już te siedzenia na dole jeszcze są bo nawet nie miałem szansy żeby... Co #!$%@??! ..żeby ten, ekhm... żeby je ustawić, ale tutaj zjade szybko wam pokażę bo teraz jadę do tego do dilera. Bo to jest Melisy a bardziej auto, naczy nasze rodzinne, no ale Melisa go używa bardziej. No sami widzicie ekhm Pacyfika co nie Limited mordki ekhm... nówka co nie? Ekhm. Wszystko macie na ten. Yh. Na pusz batyn i tak dalej. Maluchy tutaj z tyłu majom widzicie żeby sobie oglądać kurde ten, każdy z małych ma ten. O i nawet film leci, każdy z małych ma łajerles ten. Yyyyyyy z yyyyy... hedsety mają tam Ko-Konorek ma z drugiej strony i tak samo tutaj też Konorek też ma do oglądania tutaj ma co nie? No i tu z tyłu jest ten właśnie ten trzeci ten terrłoł. Sanruf, sanruf z przodu co nie? Dwie, dwie te. Tu sanrufs. Prosze bardzo, ładna jest ta Pacyfika. Ykh. No to jest ta widzicie jak wam mówiłem Lymyted, Lymyted edycja co nie? Ekhm. Ekhm. Ma ten temperery kurde ma ten. Rejestracje bo to nówka co nie? No ja jade teraz sobie też zobaczyć coś dla mnie. Nie wiem, może... ekhm. Ta nowa wiecie co tutaj w Stanach to kosztuje *smark* *smark*, za ten, bo to jest ta cała ta fulli lołded co nie? To jest ta opcja to co Melisa sobie wybrała ze mną jak żeśmy byli. Ekhh... No to ta jest kosztuje piendziesiąt tysięcy dolców co nie? Więc... nie wiem sto siedemdziesiąt tysięcy coś takiego na złotówki, no ale chyba w Polsce no to to z dwieście tysięcy jest warta jak nic. Wszystkie te sensory gupie jak sie wyprzedza co nie? Ykh. No. Tak w środku kurde wygląda. Co nie? Tam mi, tylko tego kurde nienawidze, naprawde nienawidze, tego, tego gówna. Na ten guzik. Ykhy. No i lecimy dalej se co nie?
Tutaj jest wiecie pierwszy diler co sobie podjechałem. Ekhm. Ekhm! Do pierwszego dilerka co nie? Ooo-t stare gówno szejdziesiąt tysięcy mil już ma, dwunasty rok, dwajścia trzy tysiące dolców. Gówno. Stare. *smark* Ekhm. *smark* Nic ciekawego. Nic ciekawego. Kjusiudemka ekh... noo dwutysięczny siódmy #!$%@?. #!$%@?ć #!$%@?. #!$%@?ć #!$%@? z szajsem takim starym. No nie wiem no coś #!$%@? sie podjedzie i sie wybierze co nie? Ale nie #!$%@? dziesięcio czy ośmioletnie czy tam ośmioletnie auto #!$%@?. Ykh ykh. Ykhh. To to sobie może turysta #!$%@? kupić takie gówno. Nie #!$%@? polski milioner.

#polishadam #polishadam28 #polskiyoutube
Pobierz
źródło: comment_7dqrHnGEpsL3qSVjQUqJiqOi1XYjn11J.jpg