Wpis z mikrobloga

@Hehehe115: To podejmij własciwą decyzję i zacznij abstynencję. Jeszcze nie wiesz ale to pewnie będzie Twoja najlepsza decyzja w życiu.
Wiem, że nie jestem najlepszą osobą w tej kwestii... ale wiem to i owo i mogę Ci pomóc co nie co. Uderzaj na PW z pytaniami śmiało. Pamiętaj, że początki są najtrudniejsze, później jest łatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hehehe115: Ogólnie to wywoła to w Tobie zapewne jakieś negatywne emocje - ale rozumiem to - każdy kto ma z tym problem, mówi, że go nie ma. O kontroli, tyle już się nasłuchałem, że ho ho. Polecam na początek darmową rozmowę z specjalistą od uzależnień - on oceni jak wygląda Twoja sytuacja - ale na pewno się #!$%@? po takiej wizycie - to normalne.
  • Odpowiedz
@Alkonauta: Nie mam problemu, jedyny narkotyk jaki brałem w ciągach to marihuana, kilka razy dziennie przez długi okres i bez żadnego problemu nie palę już prawie 3 miesiące. Inne narkotyki biorę "na sportowo", zresztą zbyt bardzo dbam o zdrowie przez które w sumie zacząłem ćpać...
  • Odpowiedz
@Hehehe115: Wiem, że teraz będziesz wybielać, znam te mechanizmy. W każdym razie nie #!$%@? się już w Twoją działkę. Jakbyś miał jakieś pytanie wal śmiało PW! Nie gryzę, chętnie odpowiem, podzielę się radą itd. Dyskrecja 100% (większa niż w burdelu xD).
  • Odpowiedz