Wpis z mikrobloga

@WG_Lumberjack: XD
nie umiem tego inaczej skomentować
jako informatyk z ponad 20 letnim stażem więc wiem o czym mówię
może za mało kasy wyłożyłem an tą grę i trzeba zatrudnić więcej specjalistów od mediów zamiast dobrych adminów
  • Odpowiedz
@WG_Lumberjack: najlepsze jest to, że dzisiaj cały dzień w wiadomościach na stronie głównej gry ani jednej wzmianki o problemach - ale za to promocje i wyprzedaże jak najbardziej. I to już niepierwszy raz. Podejście do ludzi, którzy zostawiają WG kupę kasy bez zmian ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak masz takie możliwości, to przekaż proszę gdzie trzeba, że to jest niepoważne...
  • Odpowiedz
@Budo: zupełnie szczerze, w dupie mam rekompensatę
parę flag czy camo
2 dni pod rząd mają problemy z serwerem
j arozumiem awarię, zdarza się najelpszym, alo oni nie wyciągają wniosków
co określa generalnei debilii
  • Odpowiedz
To że są awarie, to nie znaczy, że są debilami


@Budo: gdzie ja tak napisałem?
nie dorabiaja ideologii gdzie jej nie ma
napisałem że skoro 2 dni pod rząd dzieje się to samo to są debilami
koniec, kropka
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: Ale ty nie masz pojęcia co tam się wysypało a kozaczysz jakbyś był wróżbitą maciejem albo juniorem z ambicjami w korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Incydenty trwające kilka dni, które nawracają to normalka w branży. A już w szczególności u bankowców :D Najpierw przepychasz to kolanem, byle, żeby działało, albo chociaż udawało, że działa. Tym bardziej w weekend gdy wszyscy mają to w dupie. W poniedziałek
trycatchfinnaly - @TwojStaryToKorniszon: Ale ty nie masz pojęcia co tam się wysypało ...

źródło: comment_xFY2m8FWIHLoP9sSziqcMAMxPKDggMlx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: @bidzej: @system_shock: @try_catch_finnaly: @RUNDMC:
Szanowni Gracze!

Wielu z was mogło doświadczyć problemów z serwerem i zastanawiało się, co poszło nie tak w ostatnich 24 godzinach. Postaramy się wam dać nietechniczne podsumowanie problemu. Początkowo, był poważny problem z oprogramowaniem jednego z serwerów, które powodowało jego wyłączanie się (oprogramowanie jest podobne do BIOSu na płytach głównych - tak dla analogii).
Obecnie prowizorycznie naprawiliśmy problem poprzez wyłączanie niektórych interfejsów
  • Odpowiedz
@WG_Lumberjack: ufff
nie znam się na wysokich napięciach
ale kolego sympatyczny na serwerach znam się bardzo dobrze
na sieciach, routingu i zdalnej administracji serwerami również
tak złożone maszyny to ja miałem w swoich 2 DC w Tarnowie i Krakowie na których stała firma warta dużo więcej niż WG i 5 przystawek
na same serwery do jednego systemu wywalaliśmy rocznie 30 mln złotych

w tej chwili pracuję w firmie która ma DC
  • Odpowiedz
@WG_Lumberjack: i tym proponuję zakończyć, wszystkich nie zadowolisz.
Sam pracuję w weekendy, więc jakichkolwiek skutków nie odczułem, słyszę tylko do wszystkich dookoła. W każdym razie takie incydenty przekładają się na wyniki finansowe (oraz wizerunkowe) firmy w dłuższej perspektywie, więc wasza w tym głowa, by działo się to jak najrzadziej. W końcu najbardziej WG jest cała sytuacja nie na rękę, gracze pójdą sobie pograć w coś innego, a wy zostajecie z kłopotem,
  • Odpowiedz