Wpis z mikrobloga

Nasza mentalność jest żenująca. Czytam te komentarze, że kim był #adamowicz, żeby była żałoba narodowa hur dur, Rysiek spod sklepu umarł i nie było żałoby. O losie!
Oświecę Cię, nie jesteśmy równi. Nie oszukujmy się, życie menela spod sklepu nie jest tyle samo warte, co życie człowieka, który był prezydentem danego miasta. I wydaje mi się, że nie ma w tym nic kontrowersyjnego.
Nie przeszkadza mi, że jest żałoba narodowa. W żaden sposób na mnie to nie wpływa, a może komuś, kto naprawdę cierpi, jakoś pomoże. Może wystarczy odciąć się na kilka godzin lub dni od mediów i nie będziesz miał takiego bólu dupy. Prawda jest taka, że facet zginął w strasznie głupi sposób, na oczach tysięcy. I myślę, że każdy chociaż przez sekundę zastanowił się, że to mógł być każdy z nas. Wychodząc na chwilę z domu, mogłeś zginąć. Tak po prostu, głupio na dodatek. Dlatego to jest szok. Dla mnie jest. Nie narzekaj zatem, wyłącz kompa i zrób coś dobrego.
#oswiadczenie #gdansk #rozkminy
  • 27
@hermionka i szczerze nie boli mnie dupa bo tej żałoby prawie nie odczułem. Jedynie w tv widziałem że program się zmienił. Jedynie boli mnie stracenie znaczenia żałoby narodowej.
@hermionka: Ale mnie to nie denerwuje jakoś specjalnie ani nie mam bólu dupy, bardziej uczucie lekkiego zażenowania. Współczuje serdecznie rodzinie i bliskim pana Adamowicza i jednocześnie mam wrażenie że media i politycy próbują wytworzyć atmosferę jakiejś ogromnej tragedii która dotknęła Polskę i Polaków.
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke:

Mogę wymienić przynajmniej trzy głośne przypadki z ostatnich kilku lat gdzie człowiek zginął w strasznie głupi sposób, w dramatycznych okolicznościach czy wręcz na oczach tłumu i nie było z tego powodu sraczki medialnej


A ty dalej nie rozumiesz tego, że jest lekka różnica pomiędzy randomowym człowiekiem, a prezydentem jednego z większych miast Polski. Czasem mam wrażenie że niektórzy, tu na wykopie, próbują zrobić z siebie niekumatych debili. "Ale jak to,