Wpis z mikrobloga

zrezygnować w takim momencie i wrócić zaraz po pogrzebie


@Oskarek89: zakladanie ze caly swiat kreci sie wokol Adamowicza i wszyscy robia wszystko wokol jego smierci xD
  • Odpowiedz
@whiteglove: To że "zrezygnował" w dzień śmierci to ok, poczuł się współwinny, poniekąd odpowiedzialny, rozumiałem i szanowałem tę decyzję. Ale to co zrobił dziś to jest szopka i obłuda. Owsiakowi chodzi tylko o to żeby o nim mówić, jego ego jest porównywalne, o ile nie większe od ego Wałęsy. Ale mimo tego durnia dalej będę wspierał WOŚP, bo to nie jest organizacja jednego oszołoma, tylko inicjatywa wszystkich Polaków i nie tylko.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 dziwię się że są tu ludzie potrafiący pluć jadem w imię partii która ma totalnie w dupie wszystkich obywateli i tylko kradnie dokręcając śruby gdzie się da a jednak kogoś kto naprawdę coś robi (widziałem w szpitalach sprzęt WOŚP na własne oczy) będą #!$%@?ć dla samego #!$%@?. No jak dla mnie to powinien zdechnąć z głodu i wszystkie pieniądze oddawać. Organizuje darmowe festiwale które mają miliony zwolenników, kupuje sprzęt ratujący życie,
  • Odpowiedz
  • 2
@BasTajpan no i co z tego, że nie słyszałeś, nie widziałeś. To tylko świadczy o twojej ignorancji bo nie chce ci się nawet w gogle wpisać prostego hasła. Ułatwie ci to. Caritas zależnie od roku przeznaczył na pomoc kwotę rzędu 300-500 mln. Fundacja Zdarzyć z pomocą w 2014 roku 160 mln wobec 60 WOŚP.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Tak, co by nie zrobił. Typ ma wyjątkowo #!$%@? styl. Jest tak zajebisty, że pomimo iż prowadzi fundację, to i tak jest w stanie to przyćmić. A to już jest prawdziwy talent.
  • Odpowiedz
@BasTajpan:

że będąc w szpitalu nigdy nie widziałem sprzętu refundowanego przez kościół czy inne instytucje tylko właśnie przes WOŚP.


Nie widziałeś, bo nikt oprócz Owsiaka się tym nie chwali.Kiedyś było głośno o zakupie karetki przez braci Koral.Ta karetka nie jest oblepiona naklejkami

zakup sfinansowany przez firmę Koral


Więc jak nie daj Boże będzie ci potrzebna w Nowym Sączu to pomyśl, że to może ta od braci Koral, bo jadąc karetką od
  • Odpowiedz
@Oskarek89 i co, lepiej Ci? Ten człowiek założył i prowadził Fundację, która przez 25 lat uratowała mnóstwo istnień. I chwała mu, że za namową ludzi, społeczeństwa wrócił. Bo to my, społeczeństwo chcieliśmy jego powrotu.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: No jasne. Przecież ta instytucja jest tak przeżarta polityką, że aż niedobrze się robi, coś strasznego. Gdyby Owsik tylko zbierał kasę, to OK, ale on wciska się do polityki i dzieli na tych dobrych PO i złych PIS. Dobrze, że idzie odwilż w postaci Jakubiaka, liroja i innych, to może przyjedzie gównowóz i trochę to oczyści, b
  • Odpowiedz
@Czarzy: Co ty masz za urojenia, człowieku, weź jakieś leki.
Nienawidzę partii rządzącej, a w szczególności jej lidera, wośp to super inicjatywa i szczerze wali mnie to czy na tym jej prezes zarabia, czy nie.
Za to popieram OPa w 100%, w tej sytuacji Owsiak zatańczył na trumnie ś.p. Adamowicza. Czuł się zaszczuty i chciał odejść? Mógł zaczekać, ok poniosły go emocje. Ludzie prosili żeby wrócił, przecież dobrze wiedział, że będą
  • Odpowiedz
@Czarzy chyba pora wrócić do szkoły pouczyć się czytać, bo tutaj nie padło słowo na temat WOŚPu. Może przerasta Cię ta wiedza, a może po prostu nigdy nie pomyślałeś - ale da się uważać WOŚP za super inicjatywę, jeździć na Woodstock jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że Owsiak jest słabym człowiekiem (ew. publicznie wypowiada się tak jakby nim był). To co odwalił teraz jest naprawdę obrzydliwe i mnie osobiście utwierdza w
  • Odpowiedz
Teraz dopiero rozumiem ludzi którzy go nie lubią.


To w sumie gówno rozumiesz, bo ci co go nie lubią i najgłośniej drą japę to ludzie bez konstruktywnej krytyki na jego temat. Nie lubią go z czystej nienawiści, nie lubią go bo nie lubi go ich ukochany PiS albo ksiądz proboszcz go nie lubi, a nie dlatego, że widzą tą żenującą szopkę, którą odstawił teraz. Ba, przecież nie lubili go lata temu, zanim
  • Odpowiedz
@Czarzy Ale bije od ciebie tolerancją do innych poglądów! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Rozumiem że świat dla ciebie jest czarno-biały, ale są tutaj również osoby które dostrzegają odcienie szarości.
  • Odpowiedz