Wpis z mikrobloga

Trenuję sobie latanie racerem na velocidrone i liftoff i byłem nawet zadowolony z postępów do wczoraj. Dotychczas latałem na siedząco, ale spróbowałem na stojąco i okazało się, że lata się fatalnie, dużo mniejsza precyzja, masa kretów itp. Trochę tak jak bym musiał uczyć się prawie od początku. To jest normalne, czy ze mną jest coś nie tak? Latacie na symulatorze stojąc?

#fpv #drony
  • 7
@mlodedrwale: jak masz lepszy zasięg od trzymania aparatury 30cm wyżej to latasz chyba na ostatnich metrach zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze coś się znajdzie do siedzenia, a w polu to i latanie nudne
@mlodedrwale: zasięg taki sami.... natomiast kwestia przyzwyczajenia i oblatania aparatury... Kiedyś też nie wyobrażałem sobie latania na stojąco... dzisiaj nie umiem latać siedząc, tylko musze stać. Pamiętaj o pasku na szyję, żebyś nie musiał dodatkowo trzymać aparatury tylko mógł się o nią rękami opierać :)
@mlodedrwale: Na symulatorze siedząc, latając dronem stojąc, choć nogami szeroko podparty:D
Przed wyjściem zimą na loty spróbuj jeszcze latania na symulatorze w rękawiczkach (ja wtedy zacząłem trzymać gimbale w palcach, a nie sterować kciukami)