Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Da radę dosyć mocno zmniejszyć trądzik w tydzień?
Od około tygodnia stosuje aknemycin, myję codziennie twarz dwukrotnie,oraz nie jem fastfoodów czy chipsów, narazie efekty są nie za specjalne.

Dajcie jakieś dodatkowe porady aby się udało.
#tradzik #uroda
  • 28
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Mnie się zdarzało robić nawet tego samego dnia, co ważna okazja. Podkreślę jednak, że kwaszę się od jakichś 10 lat i moja cera jest już przyzwyczajona do takich rzeczy. Niemniej, jak przesadzę to pojawia się przesuszenie.

Nie robię maseczki częściej niż w odstępie jakichś 5 dni, ale serio przetestuj sam. Nie znam Twojej skóry.

Jeszcze na szybkie zagojenie i zniwelowanie zaczerwienienia dermatolodzy polecają hydrocortisonum, ale to jest na receptę. Tribiotic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cat_skeleton: Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź, akurat składa się że mam hydrocoritsonum. Obecnie używam Aknemycin są lekkie poprawy ale chciałbym aby do soboty już mieć naprawdę czystą twarz.

Zobaczę jak działa ta maseczka z aspiryny, mam nadzieję że efekt będzie zadowalający.

Moja siostra już wspomniała o korekcie większych punktów, ale mam nadzieję że nie będzie trzeba tego robić.

Niemniej jednak bardzo dziękuję za porady
( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EagleOfFreedom: Ja polecam zabiegi pillingu kawitacyjnego i sonoforeze z ampułkami przeznaczonymi na trądzik, tylko to raczej oczyszczanie długofalowe, początkowo skóra wygląda jeszcze gorzej bo wszystko wychodzi, później jest co raz lepiej, a skóra oczyszcza się całkowicie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: jak to nastolatek, moja cera rok temu to był totalny roller coaster. Do części rad nie miałem jak się zastosować. Obecnie nadal mam trochę trądziku i wągrów jednak jest go o wiele mniej w porównaniu do poprzedniego roku. Moja siostra daje mi jakieś kremy, kwasy czy hydrolaty, które stosuję i widać efekty. Czasami mam jakiś nagły wysyp ale potem się to normuje. Chyba trzeba przez to po prostu przejść. Otuchy
  • Odpowiedz