Wpis z mikrobloga

16/100
Jakie mam dziwne życie.Znowu czuję się jak gówno.Nie psychicznie,ale dlatego że strasznie mi się chce spać i nic nie robię w domu.Bo to że nerwica po szkole mija to mogę nad tym zapanować.Ale jak wieczorem leżę i nie mogę niczego zrobić to mnie to dobija.Dziś zajrzałem do książki bo jakiś nawyk chcę wyrobić ale trwało to krótko.Dzisiaj miałem spokój,nie było jakiś jazd.Jutro jest sobota,na pewno będę w o wiele lepszym humorze niż dziś.Sobota to de facto mój ulubiony dzień tygodnia i on mógłby trwać cały czas.Piątki zawsze są nudne i denne jak cholera.Zaraz będzie pytanie dlaczego nie wychodzę do ludzi,nie uprawiam żadnego sportu,nie chodzę do kina itp.?Tylko gdzie?Mieszkam na zadupiu,wprawdzie kilkanaście kilometrów za miastem,ale komunikacyjnie to dramat.I dlatego po szkole nie mam gdzie iść,dosłownie nigdzie.Siedzę w domu cały czas.Brak kasy to pogłębia.Mam tyle planów - nauczyć się kilku języków,zacząć grać na gitarze itd. ale nic z tego nie wyjdzie.Nie tu.Gniję mentalnie w tej dziurze.Może jak się ogarnę za kilka lat i wyjadę z tego kraju.Ja naprawdę przy tym co chcę robić nie mam czego szukać tu.Nie mogę być kim tym chcę być.Za rok matura a tempo nauki mnie dobija,nie obchodzi absolutnie nikogo co ja o tym myślę.Rób to i to,ale czy czegoś nie umiesz i nie potrafisz,to już nie ich sprawa.Całe otoczenie ignoruje mnie i moje problemy,a fakt że moja klasa składa się w większości z dziewczyn doprowadza mnie do paranoi.Niektórzy byliby na pewno z tego zadowoleni ale nie ja przy moim totalnym braku kontaktu z nimi. Jestem dla nich poza szkołą praktycznie nikim. Przegryw pełną gębą. Mirko to jest jedyne miejsce gdzie mogę się wyżalić.Dobrze że tu ktoś mnie rozumie.Ale problemy rosną i rosnąć będą.I nie wiem czy doczekam matury.Wszystko wali mi się na głowę.Ja p...dole.Dlatego non stop się tu żalę przy każdym moim wpisie bo nie mogę tego robić nigdzie indziej.Taka prawda :(
#nofapchallenge #przegryw #r2nofap #nofap2019 #depresja
  • 3