Wpis z mikrobloga

@dizzydom wróć do stacji z której wystartowałes, zobacz jakie mają misję do wykonania, wez te które są blisko i polegają na przesłaniu danych, po wzięciu dostaniesz lokalizację gdzie z tym lecieć, a już jak to zrobić to tutorial powinien Cie juz nauczyć, jak nie to YT
@dizzydom: To podstawy podstaw walki, próg jest trochę wysoki dla osób przyzwyczajonych do gier które 3/4 rzeczy robią za gracza, ale idzie ogarnąć. Potem masz fajniejsze bronie i statki ale i bardziej wymagających przeciwników.

@Spektor: Przeszedłem sobie ten tutorial i jest ten sam co grałem wcześniej, może ty zaczynałeś sporo przede mną? W każdym razie nie był jakiś hardkorowy, wyzwania były wyzwaniami, przeszedłem mostly harmless i na conpetent na razie
@Keris: napisałem "ponoć jest hardkorowy", gdyż nigdy go nie odpalałem, a wiem, że tak pisało kilka osób. Być może Tobie poszło lajtowo, ale świeżakom może nie być tak łatwo. Pamiętam swoje pierwsze dokowania, albo pierwszy wylot ze stacji Anakondą lub Cutterem. No nie szło nie przywalić w "grilla" albo wylot :) Gra jest trudna dla świeżaków, sam gdyby nie kumpel to bym sobie oduścił na początku. Z drugiej strony to dobrze,