Wpis z mikrobloga

Piszesz w regulaminie że czas dostawy do USA 2-5 tygodni.
Piszesz w FAQ, że czas dostawy do USA to 2-5 tygodni.
W każdej wystawionej ofercie prosisz, by przeczytali regulamin o czasie dostawy.

A i tak znajdzie się amerykaniec, który dziwi się, dlaczego jego paczki jeszcze nie ma, skoro już minęły 2 tygodnie (ʘʘ)
Tak wygląda właśnie pokolenie Amazon, przyzwyczajone, że paczki są na drugi dzień od zamówienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochszyje #zalesie
  • 11
@musztym: Zalety: maja kasę i sytuacje typu “co tak drogo” praktycznie nie istnieja, wręcz przeciwnie - jeśli sprzedajesz coś podejrzanie tanio, to raczej tego nie kupia. Sa wdzięczni - dostałam kilka baaaardzo miłych wiadomości na temat moich produktów, dostaje czasem zdjęcia pokazujace jak sa zadowoleni z tego co kupili, pisza bardzo szczere i fajne recenzje.
Wady: nie czytaja. Opis na Etsy jest praktycznie zbedny i albo go nie czytaja albo bardzo
@musztym: Nie, wysłałam prawie 100 przesyłek i póki co tylko dwa pytania co się dzieje z paczka. Ja mam tak, że moje rzeczy średnio kosztuja tyle, co sama wysyłka do USA ze śledzeniem, więc jako opcje podstawowa mam wysyłke bez śledzenia, co jednocześnie może powodować właśnie tego typu sytuacje “gdzie jest moja paczka”. W przypadku śledzenia klient widzi gdzie jest paczka. Najwiecej ludzi narzeka w okolicach swiat, bo klientow jest maaaaaaasa