Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#gry #konsole #sony #nintendo #playstation #psone #ps1 #gimbynieznajo

A wy ile macie takich samych konsol i dlaczego aż tyle?

Ja mam 4 sztuki PSone. Kilka lat temu miałem fazę na tę konsolę i gry na nią. Akurat ludzie na portalu z ogłoszeniami sprzedawali konsole z grami, wśród których był interesujący tytuł i cena była atrakcyjna. Poza tym mam 3 sztuki PSP i 3 sztuki PS2 (1 fat, 2 slim).
krykoz - #gry #konsole #sony #nintendo #playstation #psone #ps1 #gimbynieznajo

A wy ...

źródło: comment_DaCuCvoE4qs7HjLRxOe57T351ZjZ25eq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@krykoz: Ja posiadam u siebie 3 sztuki konsol PS2, czyli mojej ukochanej konsoli i pierwszej na własność.

Mam 3 bo, w pierwszym facie padł laser i w tamtych czasach nie warto było naprawiać, konsola do dziś się uruchamia bez problemu. Swoją drogą ciekawe ile by kosztowała obecnie wymiana lasera, może by się udało ją ponownie wskrzesić.

Poza tym dwa slimy, jeden z modchipem do grania w tzw kopie zapasowe, szczególnie przydatne bo moje gry z dzieciństwa są bardzo poniszczone (nie dbałem wtedy :C), drugi tylko do gier oryginalnych. Obecnie też ta z chipem służy do grania w gry których nie da się dostać w normalnej cenie na rynku gier używanych, chociaż obecnie i tak rzadko
Kakaladze - @krykoz: Ja posiadam u siebie 3 sztuki konsol PS2, czyli mojej ukochanej ...

źródło: comment_5plQtJp5Q1bkqT9X9g0jDMIozRDtOcML.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: Ja mam padów do PS1, PSone, PS2 razem 15 xd Nazbierało się przez lata. DS mam dwa, pierwszą rewizję, ale powoli patrzę za DS Lite, tak z 50 zł z zasilaczem powinienem zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz