Wpis z mikrobloga

Patrzę i przecieram oczy bo nie mogę uwierzyć jak #neuropa i platformiane trole robią z siebie pośmiewisko i debili.
Wczoraj jak gówno wyb uzyskało "przecieki z przesłuchania" to hurr durre mord polityczny.
"Miał
mówić, miał powtarzać miał zeznać."
Wszyscy jak jeden mąż podnieśli krzyk że Źiobro hurr durr. Wrzutka politurka zgarneła 110plusów.

Dzisiaj jak PAP podalo" ze źródeł zbliżonych do śledztwa" że stefan palnował zabić Dudę, ale podejrzewam że chciał zabić kogokolwiek, byle ważnego i byle to było spektakularne, to już konfabulacje i kłamstwa. A Stefan w zeznaniach strawia wrażenie niepoczytalnego. Eh posypała wam się narracja. Stefciu chciał zabić, tyle że ogarnął że Dudy ani nikogo z rządu nie ma szans, bo SOP itp, więc wybrał #adamowicz bo to był cel w jego zasięgu.
#polityka #4konserwy #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpo #polska #gdansk
Grubsztyk - Patrzę i przecieram oczy bo nie mogę uwierzyć jak #neuropa i platformiane...

źródło: comment_c0kgu2d7f9A9M8hzCJlTOu3U6vZdngJM.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
dlatego napisalem że tylko sprawdzał możliwości.

że stefan palnował zabić Dudę, ale podejrzewam że chciał zabić kogokolwiek, byle ważnego i byle to było spektakularne


@Arcyksienciuniu: @Grubsztyk: przypominam - PAP to instytucja podległa rządowi, kierowana przez redaktora Niezależnej
  • Odpowiedz
@Grubsztyk:
Grażyna Wawryniuk rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, która to jednostka prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa, poinformowała, że prokuratura wystąpiła z prośbą o zabezpieczenie i udostępnienie monitoringu Pałacu Prezydenckiego.

no ale prokuratura tez jest pisowska i pewnie tuszujo1111
#neuropejskaczapeczkafoliowa
  • Odpowiedz
Grażyna Wawryniuk rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, która to jednostka prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa, poinformowała, że prokuratura wystąpiła z prośbą o zabezpieczenie i udostępnienie monitoringu Pałacu Prezydenckiego.


@Arcyksienciuniu: i wtedy się dowiemy - narazie mamy słowo przeciw słowu
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu:

no ale prokuratura tez jest pisowska i pewnie tuszujo1111


Nic takiego nie napisałem. Kulturalnie wstawiłem twitta i już wielki najazd na mnie. Weź trochę na wstrzymanie. Nie twierdzę, że nie było go pod tym pałacem.
  • Odpowiedz
@stjimmy: zresztą nie do końca o to mi chodziło we wpisie a bardziej o to że gdy gowno podało "przecieki z przesluchania" to hapneli to jako pewnik i na pewno tak było. Ale jak pap podaje "ze źródel zbliżonych do śledztwa" to już fake news bo pap pisoski tylko potwierdzasz to co napisałem.
  • Odpowiedz
zaczął spamować z narracją wina tvpis ł


@Arcyksienciuniu: to, że ktoś pisze że to wina PiS to wyłącznie subiektywne postrzeganie rzeczywistości i nie będzie mieć żadnego odniesienia w faktach dopóki sam zainteresowany o tym nie powie
  • Odpowiedz
@stjimmy: Jeśli faktycznie go tam kamery zarejestrowały, to jest to bardzo możliwe. Gość miesiąc temu wyszedł z więzienia. Mieszkał w Gdańsku i akurat tak sobie pojechał do Warszawy pod Pałac Prezydencki? Oczywiście nikt mu zabronić nie może, no ale.......
  • Odpowiedz