Wpis z mikrobloga

@Patermantis: Możliwe, że w początkowych produkcjach w paincie sam robił wszystko. Potem grafiką i animacją dla niego zaczął zajmować się Łukasz "Luki" Bartołd (nadal dla pana Bartosza robi). Nie jestem pewien ale pan Łukasz chyba sam się zajmuje grafiką i animacją w produkcjach pana Walaszka tak jak w starszych produkcjach za czasów kartony4fun.
  • Odpowiedz
@Buty_Cejrowskiego: A "Egzorcystę" animuje ta sama osoba? Bo to jednak duży skok w jakości grafiki (śmiałem się jak w jakiejś recenzji autor krytykował kiepską oprawę graficzną - ciekawe co by powiedział na pierwszego Generała xd), tak jakby pojawił się nowy rysownik albo Walaszek tym razem zapłacił z zaliczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sredni_szu: Widocznie woleli odejść od prostego rysowania modeli postaci. Mam na myśli te geometryczne ciała zbudowane głównie z prostokątów, trójkątów i innych kształtów, które były stosowane od Pieska Leszka po Kapitana Bombę oraz początkowe odcinki Blok Ekipy (pierwsze odcinki Blok Ekipy korzystały ze starych grafik z Bomby). Teraz postacie w Blok Ekipie jak i Egzorcyście są o wiele bardziej szczegółowo narysowane, zupełnie inna kreska. Tą ewolucje kreski już można było dostrzec
ButyCejrowskiego - @sredniszu: Widocznie woleli odejść od prostego rysowania modeli p...

źródło: comment_EN5UciBOnZrBysq5vL01IUKRvkHRyc3h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz