Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patryqo: gran turismo z wyscigow, rayman legends najlepsza platformowka, gtav, red dead redemption, w fpsy nie grywam ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patryqo: Ja #!$%@? Mireczku jak ja Ci zazdroszczę, oprócz tego PS2 to możesz nawet płytę Super Audio CD odpalić, taki Blu-ray wśród płyt audio xD Do tego czytnik kart i cztery USB, masz najbardziej #!$%@?ą wersję PS3 z istniejących.

Teraz czytaj mnie uważnie, bo mówię całkiem serio, ten model jest bardzo poszukiwany przez kolekcjonerów i osiąga wysokie ceny, dbaj o niego. Przede wszystkim rozkręć konsolę i bardzo dokładnie ją wyczyść sprężonym powietrzem, wymień też koniecznie pastę termoprzewodzącą (Thermal Grizzly Kryonaut jedna z najbardziej wydajnych) na CPU i GPU, jak sam nie umiesz to zleć tę operację w jakimś serwisie. Konsola jest bardzo stara, naprawdę potrzebuje tego zabiegu.

Sugerowałbym też tam wsadzić jakiś nowy dysk, chociażby 500 GB, przede wszystkim po to żeby długo wytrzymała, w zależności od dysku poprawi to też czasy ładowania. Ten fabryczny 60 GB też już na pewno jest zużyty, nie powierzyłbym mu swoich zapisów
  • Odpowiedz
Super Audio CD odpalić, taki Blu-ray wśród płyt audio


@BigBadBat: tak średnio, DSD to właściwie udowodniona ściema ( ͡° ͜ʖ ͡°) często nawet teoretycznie psuje dźwięk. Chociaż trzeba pamiętać że te stare PS3 miały też opcję zgrywania takich płyt, to się może przydać.
  • Odpowiedz