Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję zdalnie już jakiś czas i powiem wam, że jak ktoś mnie pyta gdzie pracuję to już nie mówię, że zdalnie w domu, bo zaraz zaczyna się gadka (99% to różowe paskiny) "boże ja to tak nie mogłabym żyć bez kontaktu z ludzi" i automatyczne szufladkowanie mnie jako creepa introwertyka. W Polsce ciągle praca w domu jest traktowana jak coś dziwnego, nikt ci nie powie "stary ale masz dobrze, możesz dłużej pospać, nie marnujesz czasu na dojazdy" więc teraz po prostu mówię że pracuję to tu to tam, albo wymyślam jakąś nazwę firmy i jest spokój.

#pracbaza #freelance

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania: wal to co ktoś mówi, zajebista jest taka praca, nie użerasz się z ludźmi, nie stoisz w korkach, masz więcej czasu na sen jak sam zauważyłeś. Brat tak pracuje i jak dla mnie to jest świetna sprawa. Ale ludzie dalej myślą, że jak ktoś pracuje w domu to "nic hehe nie robi" i praca w domu to nie praca i prawdziwe #!$%@? jest tylko wtedy jak jedziesz przez miasto minimum
@AnonimoweMirkoWyznania: Popieram ziomus, sam pracuje w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ni #!$%@? nie jestem zadnym introwertykiem. Nikt mi nie przeszkadza, nie stoi nade mna i sam moge sobie zorganizowac czas pracy, kiedy mi sie chce. Bywaja dni, ze mam #!$%@? i nic nie zrobie. Bywaja tez niedziele, kiedy mam ochote popracowac.

A ludzie, jak to ludzie, nie ma sensu sie nimi przejmowac. ( ͡° ͜
@AnonimoweMirkoWyznania: Pracuję pół na pół, teraz już więcej w biurze niż kiedyś w domu i chyba wolę tę opcję w domu ;) Ale to rzeczywiście chyba nie jest system dla wszystkich, trzeba umieć zmobilizować się do pracy w domu a nie przeglądać neta. Mi to akurat nie przeszkadza ale mam porównanie do znajomych z branży i rzeczywiście nie zawsze to jest dobry układ.