Wpis z mikrobloga

@home-pl: @krypod: no siema, klient kupił prestahosting biznes - zgadnijcie co - problemy z odnośnikami do CSS i obrazów zupełnie jak na idea web server, a jak miły pan mi powiedział, żeby zrobić przekierowanie na katalog bez separacji serwisu, to http error 500 i już nie wstaje ;)
  • Odpowiedz
ITGK-95755-648


@damiano_polishiano: Podaj proszę adres strony gdzie CSSy nie ładują się. Sprawdzimy to razem z zespołem technicznym. Jeżeli dokonałeś czystej instalacji Presty to takich problemów nie powinno być. Jeżeli jednak przenosiłeś htaccessy i inne pliki konfiguracyjne 1:1 z poprzedniego konta - może to być problem, bo tak jak wspomniałem IdeaWebServer a Apache mają inną specyfikację.
  • Odpowiedz
@home-pl: Jak inną specyfikację, z tego co mi wysłaliście na mejla to różnica jest tylko w prędkościach (i apache / idea web serwer). Nie chcecie chyba powiedzieć, że na wolniejszym apache nie będzie działać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież mam swój serwer w hekko, w pakiecie już nie istniejącym, za dosłownie kilka PLN i działa ;). Z tą różnicą, że tam jest lite speed.

Podaj proszę adres strony gdzie CSSy nie ładują się.
  • Odpowiedz
@Strzalka: hmm, a jaki jest problem?
Jako superadmin dodałem sobie do konta domenę w "podkatalog bez separacji serwisu", ustawiłem przekierowanie ruchu na /katalog.com, do niego przerzuciłem pliki instalacyjne presty przez FTP i zainstalowałem ;). Konto admina ma "Dostęp FTP do całej zawartości serwisu WWW". W home to w ogóle nie widziałem czegoś takiego jak dostęp do folderu public-html
  • Odpowiedz