Wpis z mikrobloga

Jest jakaś szansa, że kolega #!$%@?ł mnie na liquid kiedy mu powiedziałem, że nie czuje smaku i potem kupiłem od niego i nagle czuje smak jakby mydła ew. nivea kremu. Jak myślicie jest szansa się zatruć i #!$%@?ć to czy jak?
#epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
@Waspin: pomyślmy - spalana roślina i jakieś gównododatki z unii europejskiej czy syntetyczne płyny i wziewy z toksycznego alkoholu?
te efajki też sa szkodliwe i nawet bardziej niż myślisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@drlect3r: jesteś w stanie to udowodnić? Bo wg badań są o 95% mniej toksyczne gov.uk/government/news/e-cigarettes-around-95-less-harmful-than-tobacco-estimates-landmark-review m.in. nie zachodzi spalanie, nie ma pirolizy, inhalujesz do 10 związków a nie 4000. E-p są dobrze przebadane, tylko ignoranci o tym nie wiedzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@drlect3r: jesteś idiotą, jak byś wszedł w artykuł to byś zobaczył, że raport jest na zlecenie brytyjskiego rządu, z wykorzystaniem rządowych laboratoriów. To nie są pseudobadanka z Hongkongu tylko właśnie konkret, który jest cholernie ciężko podważyć a próbowało już nawet WHO. Idź, Janusz, pizzę pojedz
  • Odpowiedz
@drlect3r: pamiętaj żebyś nie szczepił dzieciaków (jak może będziesz kiedyś miał) bo są tam metale ciężkie. A te badania to jakieś fejki robione dla producentów szczepionek. @Waspin: szacun za wchodzenie w dyskusje
  • Odpowiedz