Wpis z mikrobloga

@ppj: Właśnie firma dobra, wcześniejszy film był dobry, a ten model hmmm... nie znam nikogo na kim by leżał dobrze bez dziabania piersi. Jakoś im nie wyszedł, a szkoda, bo świetny byłby pod t-shirty. Chociaż mieli coś poprawiać z konstrukcją, więc może bardziej otworzą te miseczki, żeby się nie wbijały krawędziami.
@kasiknocheinmal: A ja się tak zastanawiam - jeżeli przejdę się do sklepu z bielizną, który obwieszcza dumnie, że zajmuje się brafittingiem, to czy będę musiała za taką poradę dodatkowo zapłacić?
@gaska: Nie, brafitting zawsze (przynajmniej nie spotkałam się z inną opcją) jest darmowy. Możesz wyjść i bez stanika ;) Tylko trzeba wybrać sklep z miłą obsługą, bo niektóre panie ma się ochotę udusić, a inne bez problemu wpuszcza się do przebieralni, żeby zobaczyły jak leży.
@gaska: O, Ty z Wrocławia jesteś :> To śmigaj do Onlyher, nie dość że mają swoją linię biustonoszy (jednego modelu jestem dumną posiadaczką), to i z wypowiedzi właścicielek na forach tematycznych wydaje się być miło i konkretnie.
@gaska: Głównie o Onlyher, ale zobacz tutaj. Wykaz wszystkich sklepów, te podświetlone polecane na początek, a koło nazw linki do opinii klientek na Lobby Biuściastych i na Lobby Małobiuściastych. Krakowskie się zgadzają i podpisuję się pod wszystkim, co podświetlili, więc Wrocław też ma szanse ;) O Milli poczytaj na Lobby, bo nie wiem nic niestety.