Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1236
Mirki często widze, że policja jest taka i owaka... chciałem pochwalić dobra robotę która wydarzyła się chwilę temu, no ale od początku dlaczego ;)

Jakiś czas temu mojej znajomej ukradli iPhone świeżo kupionego... Wiadomo pierwsze działania to policja zeznania, inni objazd po lombardach, info po fb. Niestety cisza na 2 miesiące.

Nagle ktoś info, że jest iPhone na olx, że zdjęciem że zablokowany oraz imei XDDDDD

Porównanie i jest to ten telefon, dzwonimy ustawiamy się z typem ( jeszcze koleś z zastrzeżonego mówi - no hehe żeby nie było, że przyjedzie właściciel. - nie no co ty mordo, na części go chce hehe), no i jazda 300km. Telefon do policji gdzie zeznania były składane, oni nas już przekierowali do komendy z miasta gdzie jedziemy, opowiadamy co i jak kontakt co chwile. Bliżej celu ustaliliśmy inny punkt spotkania by obgadać co i jak. Na miejscu kilku miłych panów "tajników", no co jedziemy na miejsce spotkania z złodziejem.

Na miejscu osoby ustawione w różnych miejscach, pan bagieta z kierowcą, pada hasło no że to ten telefon. - dzień dobry policja, koleś ucieka wszyscy za nim. Gleba, wije się jakby ktoś mu najostrzejszy sos w kebab wrzucił, coś tam sapie się, jego dziunia z samochodu wyskakuje - halo zostawcie dzwonię na policję, dzień dobry to my. I tak ziomeczek złodziej czy paser zamiast stać i wysłuchać to próbuje się wyrwać, wyzywa itp. No ale czuję #czujedobrzeczlowiek za to, że może jednak koleś ma coś na sumieniu bo na aukcji ma wystawione jeszcze ekran.

Tak więc pamiętajcie, że telefon swój można odzyskać jeżeli trafi na dzbana ( chociaż każdy telefon wystawiony pytalismy o imei)

I pewnie nie odwiedza tu żaden miły Pan, ale pozdrawiam cieplutko za pomoc Panów z #oswiecim
#policja #zlodzieje #panbagieta #iphone
Bialy_Mis - Mirki często widze, że policja jest taka i owaka... chciałem pochwalić do...

źródło: comment_XcTRdW4MiEgnzX8cpNBSE1GLDVfbX36B.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: nie mój telefon, a portfel trafił na dzbana, który przed kradzieżą zostawił swoje dane personalne (było to publiczne miejsce z rejestracją), a chwilę po kradzieży dzban użył karty (którą zdążyłem zablokować) mimo sporej ilości gotówki w portfelu. Miejscowość z max. 50 terminalami płatniczymi. Miejsce kradzieży bez kamer, o czym poinformowałem policję podczas składania zeznań. Co zrobił mistrz z wydziału śledczego? Wziął dane gościa, odwiedził go i posprawdzał wszystkie sklepy (odrzucone
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Chwalisz policję, bo zrobiłeś im wynik podstawiając złodzieja, czyli robiąc za nich niemal całą robotę?

Jakby ci go sami znaleźli to super, ale błagam, przypisuj zasługi wyłącznie sobie.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Miałam kiedyś podobną sytuację z tym, że złodziejem mojego telefonu był żul, który nawet go nie wyłączył. Szybko ustaliłam położenie telefonu jednak trop prowadził na ogrody działkowe więc nie bardzo chciałam każdemu wchodzić na posesje szukając telefonu - cyk telefon na bagiety, cyk 5 minut później przyjechali, cyk weszli, odzyskali, do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: o kurde, tak właśnie patrzyłem na zdjęcie i mówie do siebie, coś znajomy budynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio jak mi się auto rozkraczyło przed skrzyżowaniem w godzinach szczytu to właśnie policja podjechała i miałem eksorte przy ledwie turlającym się opelku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajne miasto ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapirro: calutki. Brakuje etui, ale za to szkło naklejone @Tik3rX: będę musiał siadać na słoik?
@jmuhha: przyszedł i sobie wziął z lady
@Onde: olx - darmowy lombard dla złodzieji
@Icon_of_sin: bardziej mi chodzi o podejście, że #!$%@? nic nie zrobią - bo tak często słychać. No ale cóż dla ciebie to telefon na straty.
@Asfalt_Drobiowy: były takie, że filmu nie będę wrzucał.
@Flava ogólnie naprawdę porozmawiać,
  • Odpowiedz
Nagle ktoś info, że jest iPhone na olx, że zdjęciem że zablokowany oraz imei XDDDDD

Porównanie i jest to ten telefon, dzwonimy ustawiamy się z typem ( jeszcze koleś z zastrzeżonego mówi - no hehe żeby nie było, że przyjedzie właściciel. - nie no co ty mordo, na części go chce hehe), no i jazda 300km. Telefon do policji gdzie zeznania były składane, oni nas już przekierowali do komendy z miasta gdzie
  • Odpowiedz