Wpis z mikrobloga

Skoro #owsiak nie jest już prezesem #wosp to ja bym go zrobił ministrem zdrowia. Pokazał, że jest mega skutecznym menadżerem; udowodnił już wielokrotnie, że ma czyste intencje i równie czyste ręce, a do tego jak nikt inny w tym kraju zna realne potrzeby szpitali i wie jak można naprawić służbę zdrowia; szanują go wszyscy lekarze, jest człowiekiem czynu, a nie politykiem! To byłby twist! #przemyslenia #polityka
  • 13
ale wiesz jak by im teraz sondaże skoczyły przed wyborami?


@pcstud: oni na razie są zesrani, bo WOŚP ma poparcie społeczne duże, podobnie jak np. UE, i dobrze wiedzą że tragedia gdańska i odejście Owsiaka bije w nich, i ich sondaże

nagle jakoś potrafili po 3 latach #!$%@?ć z TVP propagandystę Rachonia za tą plastelinową parodię Owsiaka kilka dni przed finałem, niesamowite
@spere: nie jestem pewien czy ta tragedia sama w sobie bije w PIS; póki co poza idiotką Pawłowicz reszta polityków PIS reaguje poprawnie i sprytnie udało im się odwrócić uwagę od nieudolności policji kierując nagonkę na firmę ochroniarską

skutkiem jest na pewno pogłębienie podziałów społecznych, a to akurat PIS'owi na rękę jest...
Pokazał, że jest mega skutecznym menadżerem;


@pcstud: sądzisz, że służbę zdrowia można oprzeć na wolontariacie dzieci? XD

sprytnie udało im się odwrócić uwagę od nieudolności policji kierując nagonkę na firmę ochroniarską


@pcstud: od czego? Przecież policja w ogóle tego cyrku nie zabezpieczała (tylko teren wokół wośp) i za wydarzenia nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
@El_Polaco: sądzę, że mądre wydatkowanie środków publicznych to rzecz najważniejsza- nikt nie mówi o wolontariacie; owsiak bardzo efektywnie wydatkował co roku swój budżet

policja nie zabezpieczała, bo jakiś idiota wydał polecenie aby w żaden sposób nie pomagać wośp; policja ma psi obowiązek być tam gdzie potencjalnie może się coś stać, nawet jak ich nie zapraszają; o tym, że jest duże zbiorowisko ludzi wiedzieć musieli choćby z telewizji
@pcstud: ktoś Owsiakowi organizuje i opłaca koncerty, wolontariusze zbierają datki, a sam pan prezes za zebrane pieniądze kupuje sprzęt - sprzęt często niepotrzebny, który później latami stoi nieużywany - kosząc przy tym niezłą pensję dla siebie i żony. Gdzie tu jest jakieś mądre wydatkowanie czy szczególny talent w zarządzaniu?

Policja wg ciebie ma wbijać na prywatne imprezy? A to dobre. Oni nawet imprezy masowej nie zgłosili.
@El_Polaco: ile według ciebie zarabia niby owsiak i jego żona? jak mają się ich zarobki, do np. sławnej pani rusycystki z NBP? i jaki sprzęt niby stoi nieużywany? nie masz pojęcia o czym piszesz człowieku

a na imprezie jak być może zauważyłeś były jak najbardziej oficjalnie władze miasta, to nie była żadna prywatna impreza
@pcstud: masz bana na wyszukiwarkę? Zarobki - przynajmniej te oficjalne - Owsiaków są jawne, a o nieużywanym sprzęcie wośp było kilka razy nawet na wykopie. I nie wyskakuj mi z rusycystką z NBP, bo NBP nie żeruje na dobroczynności tylko pieniądze na pensje wypracowuje samo, a stanowisko dyrektora w banku centralnym jest trochę ważniejsze od kierowania jakąś fundacją.

Adamowicz mógł chodzić gdzie chciał, sam się zresztą zgodził na organizację finału z