Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko półtorej tygodnia, a jaram się jak małe dziecko:)) Kompletny remake od zera bazujący na scenariuszu oryginału. Recznie zrobiony, dopieszczony produkt single player w dobie fortnite i open worldów. Obłędna grafika, sound design, gameplay i optymalizacja.

Demo przeszedłem już ze 3 razy, ustawienia dopieszczone pod release, preorder zamówiony:) Jak narazie wszystko wskazuje na mega sukces. Mam nadzieję, że gra sprzeda się wyśmienicie - remake RE3: Nemesis to byłoby coś.

#residentevil #residentevil2 #re2 #gry
galaktyczny_pingwin - Jeszcze tylko półtorej tygodnia, a jaram się jak małe dziecko:)...
  • 13
@galaktyczny_pingwin: Grałem w demo i zdziwił mnie twój zachwyt nad tą grą, za małolata grałem w 2, mało pamiętam, więc patrzę na tą grę jako na nowy "produkt" i nie rozumiem nad czym tu się tak zachwycać. Grafika ładna ale bez szału, zombie bardzo fajnie zrobione, klimacik jest, ale w porównaniu z 7 to bieda trochę :/
@Wjorgus 7demka to dla mnie nie Resident Evil. To taki Hellriser 5. Niby te same uniwersum, ale klimat i storytelling kompletnie z innej bajki. Oczywiście nie umniejsza to obu w żadnym wypadku.

A czym się jaram? Klimatem, który jest tak gęsty, że można kroić nożem. Tym, że wszystko chce i może mnie zabić 2 uderzeniami. Oddzielnymi kampaniami Leona i Claire. Starym systemem zarządzania ekwipunkiem. Powolnym, ale napiętym tempem gry. Tyrantem. Dźwiękiem. Klaustrofobią.