Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ale mnie denerwuje obecna prawacka narracja. Mord wcale nie byl polityczny, bo gosc byl psychiczny. No tak, bo typa z problemami psychicznymi nie da sie ukierunkowac przeciwko jakiejs grupie ludzi. A nie, czekaj, #!$%@? przeciez takiego wariata jeszcze latwiej zradykalizowac. Po drugie hurr durr byl w wiezieniu wiec na pewno to nie polityczne. No tak bo w wiezieniu ludzie sa trzymani pod kocem i nie moga ogladac wiadomosci. W swietlicach wieziennych wcale nie ma tv. Jak od trzech lat grzeje sie o tym, ze PO = sedziowie, prokuratorzy to WCALE nie moglo miec wplywu na to, ze wariat sobie ubzdural wine konkretnej osoby z konkretnej partii o ktorej zreszta krzyczal. Rzygac sie chce, swietoszki na pokaz, "nie oceniajmy, nie porownujmy, ale wina jest konkretna a zamach nie byl polityczny". Tfu. Musialem sie wylowiedziec bo nosi od tego zaklamania i hipokryzji. #neuropa 4konserwy.ru nawet nie taguje bo nie chce mi sie gadac z idiotami ktorzy widza tam wine Owsiaka lub samego Adamowicza. #polityka
  • 10
pospolitego bandytę z popsutym deklem


@Burbazur: musial dowiedziec sie jak dostac sie blisko prezydenta. Musial ukrasc albo podrobic identyfikator. Wiec wcale nie byl takim deklem na jakiego go kreujesz. Aha do tego po czynie wyglosil jeszcze jasne polityczne oswiadczenie
@Burbazur:

No tak, święte słowa szurniętego bandziora. Tak powiedział i tak ma teraz być kręcona narracja, co nie?

Mi wyglada ze jest standardowo szurniety jak wiekszosc psychoprawicy. W tych kregach nic nowego. Ale poczekajmy na ustalenia sledztwa. Niech pogrzebia mu w kompie.. zobaczymy gdzie sie tak nakrecil. A i czy mial pomocnika?
@greven: powiedz prawactwu że zamachowiec w zachodniej europy był chory psychicznie: ta, na pewno, mówią tak żeby nie było że islamista

powiedz prawactwu że morderca z Polski mógł nie być psychiczny: NO I CO MANIPULUJESZ NEUROPKU