Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy Tirowcy*! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcę zakupić ETS2 z modami żeby odpalić Poland Rebuilding - teraz jest promka na steamie, łącznie za ETS2 + Going East, Scandinavia, Viva la France oraz Italia wyjdzie ~100 PLN, myślicie że to dobra okazja?

Chciałbym również kiedyś odpalić na tym mod autokarowy i wozić pasażerów autokarem Sindbada - ot, taki sentyment trochę. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy tego typu mody są kompatybilne? Czy są jakieś dodatkowe mody na ulepszenie mapy Europy (Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch) podobne do PolReb które będą wspólnie działać? Czy trudny w konfiguracji jest mod dot. ładunku pasażerów - tj. czy mogę samemu ustalić sobie przystanki w jakich będę mógł odbierać/wysadzać pasażerów? Jak wygląda ew. rozkład jazdy?

Dodatkowo, jaki model busika oraz samochodu osobowego polecacie? Uważam że ETS2 ma największy potencjał jeśli chodzi o symulację przewozów/przejazdów po Europie - OMSI może się schować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybaczcie że tak się nieco chaotycznie rozpisałem... Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś dobry mirek i odpowie na wszystkie moje pytania lub podrzuci link do jakiegoś fajnego forum gdzie za ww. pytania nie zjebią mnie na funty jak na elektrodzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam i szerokości wirtualne mobilki!

* - tak, wiem że to tylko konwencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ets2 #ets2mp
  • 1